XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Uživatelská fóra / Politika / Strana Zelených

 

Strana Zelených

Strana Zelených

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
o politické straně
Co si myslíte o Straně Zelených?

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 1 | 2 | 3 z 23 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | » | Poslední

 

guest Muž FRANTACZ1 ... 20.10.2010 17:48:07 ... (206/226)
Re (5): zelený ekoterorismus pronikl na radnice
Odpověď na příspěvek od SHADOWCAST ( mailto:honza.antares@centrum.cz ) z 20.10.2010 13:13:03:

Omyl. Kromě slov, názvů a výrazů, co se hoděj k tomu, jak to skutečně myslim. To, že politici a jiná verbež mluví spisovně a slušně, a přitom jim z huby padá jenom hnůj a zvratky, neznamená, že je to tak správně. Když někoho urážim, tak proto, že si ode mě nic jinýho nezaslouží, sprostýho na tom neni nic, leda kromě jejich chování, který zase uráží mě. A odkazy na články dávám proto, že nehodlám vynalejzat znova kolo, když už to za mě řek někdo jinej.
Jinak si samozřejmě mysli co chceš, je demokracie, a svoboda názoru. Já mám na ně takovej názor, jakej píšu. Hezky od podlahy, normálně, a ne ťuťuťuňuňuňu. Nejsme v mateřský školce.
Nicméně kromě toho to taky znamená, že já, stejně jako vy, nemusim když nechci reagovat na nic, a zvlášť nehodlám reagovat na nazývání ochránců zvířat ekoteroristy, protože bych si odpovědí zasmradil klávesnici. Celý ty vaši ekoteroristi mají exponeciálně větší morální zásady než ten váš modrej hnůj v politice. Dle toho, jak odpovídají na podřezávání zvířat bez omráčení, si evidentně asi ani neuměj sami zavázat boty, a z jejich morálních zásad bych blil na tři doby. Rozhovor by tedy vypadal nějak tak, že on by řikal demokraticky svůj názor, a já bych mu demokraticky blil na boty a na vycíděnou kravatu.
Na druhou stranu ty, nebo on/a, klidně zas můžete blejt ze mě, v pohodě.
guest Muž SHADOWCAST (honza.antares@centrum.cz) ... 20.10.2010 13:13:03 ... (205/226)
Re (4): zelený ekoterorismus pronikl na radnice
Odpověď na příspěvek od FRANTACZ1 z 18.10.2010 15:21:20:
Kromě sprostejch slov, urážek a výrazů hodnejch zamindrákovanýho chudáka sem od tebe ještě nečetl rozumnej příspěvek.
A dát sem odkaz na nějakej článek umí každej idiot.
guest Muž LadyLucy (lucieheczkova@centrum.cz) ... 19.10.2010 16:33:58 ... (204/226)
Re (2): zelený ekoterorismus pronikl na radnice
Odpověď na příspěvek od Joe73 z 19.10.2010 01:10:48:
A vybrala by samozřejmě nějakou poctivější a lepší stranu, viď. Že my jich máme tolik :-)))))))
guest Muž Joe73 ... 19.10.2010 01:10:48 ... (203/226)
Re: zelený ekoterorismus pronikl na radnice
Odpověď na příspěvek od Norkey ( mailto:norkey@centrum.cz ) z 17.10.2010 16:59:24: Idioti tu žijou,to máš pravdu. Kdyby tu žili chytřejší lidi,tak by ODS za to,co předváděla na radnicích a v parlamentu,dostala daleko větší výprask ve volbách.
guest Muž FRANTACZ1 ... 18.10.2010 15:21:20 ... (202/226)
Re (3): zelený ekoterorismus pronikl na radnice
Odpověď na příspěvek od Norkey ( mailto:norkey@centrum.cz ) z 18.10.2010 11:38:07:

Chudáčci. Skoro ten váš modrej výplach z klystýru lituju.
guest Muž Norkey (norkey@centrum.cz) ... 18.10.2010 11:38:07 ... (201/226)
Re (2): zelený ekoterorismus pronikl na radnice
Odpověď na příspěvek od SHADOWCAST ( mailto:honza.antares@centrum.cz ) z 18.10.2010 07:47:52:

No v Liberci se ten korytář rovnou jmenuje Korytář, aby bylo každýmu jasný o co tady následující roky půjde.. ale někteří lidé prostě volili proti ODS aniž by si uvědomili ty kladné stránky současného magistrátu a teď to bude pro spoustu lidí asi docela šok. Nenávistná mediální kampaň zase jednou slavila úspěch.. podobně jako třeba ve Varech, ale tam všechny ty politiky ani neznám..
__________
:Harvest Red
guest Muž SHADOWCAST (honza.antares@centrum.cz) ... 18.10.2010 07:47:52 ... (200/226)
Re: zelený ekoterorismus pronikl na radnice
Odpověď na příspěvek od Norkey ( mailto:norkey@centrum.cz ) z 17.10.2010 16:59:24:
Moc hezky napsáno:-D
Buď v klidu, u nás na jihu (sem rozenej Budějovičák) je to něco podobnýho. Zelený mozky tu sice nevyhráli, ale idiotů se do zastupitelstva dostalo víc než dost. Máme jich 45, a protože dost těhle lidí znám tak se chytám za hlavu když se dívám na tu sestavu.
Holt koryto je koryto, úplatky, protekce, zlodějina, svinstvo, to by měly být hesla naší radnice.
A co mě úplně vytáčí když někoho z nich potkám a známe se, a zeptám se ho proč tenhle a tenhle projekt nebyl dotaženej do konce, a on mi odpoví : "nebyla politická vůle"
No to bych mu dal nejdarěji vždycky pěstí.
guest Muž Norkey (norkey@centrum.cz) ... 17.10.2010 16:59:24 ... (199/226)
zelený ekoterorismus pronikl na radnice
Nečekal jsem to, ale v Liberci vyhrála v komunálních volbách Strana Zelených maskovaná jako "Změna pro Liberec" se svojí přehlídkou tupých, neschopných a nesnášenlivých lidí. No, stačí se třeba podívat co vyváděl čtyři roky v Brně na radnici Ander a co teprve teď když budou mít v rukou ještě několikanásobně větší moc.. na druhou stranu, třeba přitáhneme víc turistů: na skanzen imbecility a zpátečnictví. Mateřskou školku do každého paneláku a lesopark na chodby radnice!

Pozn.: V roce 06 jsem je volil do parlamentu, ale tam udělali tolik škod že jsem doufal že už se u všech slušných lidí zdiskreditovali, ale bohužel.. :(((

Místo primátora který měl zkušenosti z bankovního sektoru i stavebnictví, dokázal vytvořit spoustu nových pracovních míst, dvě průmyslové zóny etc. etc. se teď může stát primátorem zlodějskej zelenej bezmozek z neziskovky, která dělá z ještědu prales a jednoho stromu si cení víc než celého města. Bože můj, co v tomhle státě žije za idioty kteří nerozeznají imbecila od inteligentního člověka. :(((
__________
:Harvest Red
guest Muž FRANTACZ1 ... 17.10.2010 08:39:33 ... (198/226)
guest Muž FRANTACZ1 ... 26.08.2010 16:55:34 ... (197/226)
Modrá je hnus fialovej
Ministerstvo životního prostředí zmodralo. A zatuchlo jako průjem od psa na botě...
http://aktualne.centrum.cz/domaci/pol...anek.phtml?id=675374
Z Drobila a Bízkový, a jejich slouhů a čističů bot se mi zvedá kufr...
*78*

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 1 | 2 | 3 z 23 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | » | Poslední

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: