XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Uživatelská fóra / Osobní / Liščina nora

 

Liščina nora

Liščina nora

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
O imitatores - servum pecus!
Nejtišší slova to jsou, jež přinášejí bouři. Myšlenky, jež se blíží na nohách holubiččích, řídí svět. (Nietzsche Friedrich)

A pro ty, kteří se až sem dostali - Ó napodobitelé - stádo otroků!

V pekle je plno... tak jsem se vrátila..

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 z 49 | 48 | 49 | » | Poslední

 

guest Muž liska-E (liska-e@bezkalhotek.com) ... 13.05.2009 13:29:57 ... (24/484)
:-)
Dnes jsem od rána ležela, měla zavřené očka a jen tak si myslela .. Na lidi, na to, co se tu všude kolem děje .. na život ..

Většina z nás tu má dvojí tvář. Jednu - tu reálnou, druhou - Xkecovou. Proč ne, od toho chat přeci je. Od toho je internet a od toho se sem lidé přihlašují. Když se mi doma něco nepovede, jen se posadím k PC, lognu se a hned se cítím jinak. Hned jsou tu lidé, kteří nevědí, co jsem v životě zase podělala, jsou tu ti, co mě pozdraví, zeptají se, jak jsem se měla, či co mám večer v plánu atd. Netváří se na mě naštvaně, uraženě ani jinak, nevědí, co se stalo, dokud jim to sama nepovím (nenapíši). Jsem za to ráda. Má to být odreagování se, má to být zábava a má to být cesta do jiného světa - imaginárního. Tady snadno najdu přítele, který se mnou sice bude mít pramálo společného, ovšem vím, že díky němu se dostanu za hranice reálných možností. Najdu tu vždy někoho, s kým si popovídám.

Což mne ale vede k myšlence, že všichni, kdo to mají alespoň podobně jako já, v podstatě takový dvojí život žijí. Jeden "tam venku" a jeden zde. Nevidím na tom nic špatného. V žádném případě. Každý jsme sem proto přeci přišli. Poznat nové virtuální přátele, pobavit se. Když budu v životě uťápnutá myška, založím si profil a ejhle, mám možnost tu každého poslat do prdele, aniž bych musela mít strach, že to ovlivní můj dosavadní život.
Tak proč se tu tolik lidí odsuzuje za to, jak tu chce vystupovat ten druhý? Proč tolikrát za den přečtu něco podobného jako - v reálu bych ti rozbil hubu, v reálu by ses na nic nezmohl atd? Vždyť to je přece původní záměr, proč si vytvořit profil. Tak začínala většina z nás.
A je to pochopitelné - je to zábavní komunikační portál.

Druhá věc je, když člověk-uživatel přestane vnímat hranice jednoho světa od druhého. Když se příliš ponoří do toho virtuálního a přestane realitu vnímat reálně. Už nemá jiné známé než z internet, raději bude sedět doma u PC a nadávat na to, jak nikdo není v room, protože jsou v hospodě, ale aby sám šel do přírody, nebo na to pivko, to ne. Bude sedět u internetu s virtuálními přáteli, než aby se sešel s těmi skutečnými. Někteří o ně přijdou, někteří přijdou o práci, někteří přijdou o rozum.

Ale na druhou stranu je pravda - a za tím jsem si stála vždycky - že ani zde člověk neskryje své povahové vlastnosti, i kdyby se snažil sebevíc. Může chodit měsíc do jedné místnosti, bavit se s lidmi a hrát si na hodného andílka, co je všem a všemu otevřený, napíše o sobě, jak je to zlatý člověk, ale dřív nebo později přijde situace, kdy ukáže svou tvář. Nikdy se tomu nikdo nevyvaruje. Proto, když už si vytvářet virtuální postavu, vytvořit takovou, která nebude té realitě tolik vzdálená. Ano, tady se může naparovat funkcí, tady se může odvolávat na všelijaké známé a může vyhrožovat - sedí přece u PC :) , může si hrát na velkého borce borečka, ale povahu neskryje. Tu má totiž každý pouze jednu.

Proto je přeci hloupost nadávat někomu za to, jak vystupuje na internetu, to může být každému jinému úplně jedno. Je tu plno jiných uživatelů, kteří nám povahově sednou lépe :)


*206*Nesuďte mne, nemáte na to dost sil*66*

*3360*Chtít pravdou žít a přátele mít
je jak Boha ctít a s ďáblem souložit*3375*

nikoli vaše *1163*
feainne Muž feainne ... 13.05.2009 09:06:01 ... (23/484)
Re (5): Tak nějak takhle ..
Odpověď na příspěvek od ARAVER ( mailto:ARAVER@mujmail.cz ) z 13.05.2009 06:58:16:

Což v podstatě není zas až takový rozdíl.
ARAVER Muž ARAVER (ARAVER@mujmail.cz) ... 13.05.2009 07:05:04 ... (22/484)
Re (5): něco málo o pravdě a lhářích II
Odpověď na příspěvek od liska-E ( mailto:liska-e@bezkalhotek.com ) z 12.05.2009 22:25:48:

Já si na to dobu velmi dobře pamatuji. P.E.P.A.T.O.R, Rubicius, Johny_Rambo, snowman.17, Hunter52 atd.S téměř se všemi adminy z té doby jsem se znal osobně.

V dnešní době už skoro s nikým. Jednak už nejsou velké SS nebo VIP srazy. Administrátoři už nemají snahu být blíže lidem. Spíš jen k sobě.

Za koho bych se dnes postavil? Dnes už za nikým, ale nedávno ještě pár bych se jich našlo. Těch, u kterých jsem mohl doufat, že mi pomohou víc, než jen se se mnou zabývat minutu a pak raději utečou
ARAVER Muž ARAVER (ARAVER@mujmail.cz) ... 13.05.2009 06:58:16 ... (21/484)
Re (4): Tak nějak takhle ..
Odpověď na příspěvek od feainne z 12.05.2009 22:34:20:

Zatímco někdo jiný jako fetka.
feainne Muž feainne ... 12.05.2009 22:34:20 ... (20/484)
Re (3): Tak nějak takhle ..
Odpověď na příspěvek od ARAVER ( mailto:ARAVER@mujmail.cz ) z 12.05.2009 21:53:10:

S tím jaké kraviny výmýšlíš skončíš jednou jako project manager *3*
guest Muž liska-E (liska-e@bezkalhotek.com) ... 12.05.2009 22:25:48 ... (19/484)
Re (4): něco málo o pravdě a lhářích II
Odpověď na příspěvek od ARAVER ( mailto:ARAVER@mujmail.cz ) z 12.05.2009 21:55:51:

Slyšela jsem o tom :)

Dnes už nejsou SS takoví, jako dřív, ale na druhou stranu ani já bych se dnes nepostavila za většinu administrátorů. Jako všude, tak i zde se samozřejmě najdou výjimky, ale to tak velice řídce, že nemá pomalu ani smysl se o tom zmiňovat ..

Velice mě baví, když se vysmívají tomu, jak to tu berou lidi vážně .. ne ani tak vážně, jako spíš mnohem zodpovědněji, než mnozí administrátoři *3*

Ono se pak není za koho postavit, je to těžké *18*



*206*Nesuďte mne, nemáte na to dost sil*66*

*3360*Chtít pravdou žít a přátele mít
je jak Boha ctít a s ďáblem souložit*3375*

nikoli vaše *1163*
ARAVER Muž ARAVER (ARAVER@mujmail.cz) ... 12.05.2009 21:55:51 ... (18/484)
Re (3): něco málo o pravdě a lhářích II
Odpověď na příspěvek od liska-E ( mailto:liska-e@bezkalhotek.com ) z 12.05.2009 21:47:17:

Myslím, že se už nebude opakovat situace z dávných dob, kdy se většina SS postavila za adminy, když tito byli bezdůvodně z většiny odvolání. Z té doby je v Xchat Teamu už jen jeden člověk...
ARAVER Muž ARAVER (ARAVER@mujmail.cz) ... 12.05.2009 21:53:10 ... (17/484)
Re (2): Tak nějak takhle ..
Odpověď na příspěvek od ONDR4SH3K ( mailto:ONDR4SH3K@seznam.cz ) z 07.05.2009 21:35:59:

1) Sdělit na rovinu, že není už snaha vylepšovat Xchat po grafické a funkční stránce

2) Stanovit oficiální zodpovědnou osobu za Xchat, která má pravomoce a zodpovědnost vyšší než Xchat team a je v pracovně-právním poměru k CH.

3) Vedení Xchat Teamu musí vyžadovat od svých podřízených plnění povinností jim uložených. Provinění trestat podle "padni, komu padni".

4) Mít možnost odvolat kteréhokoliv člena Xchat Teamu - funkce není jen za minulé, ale i současné zásluhy. Je to čestná funkce.

5) Dělat pravidelné kontroly jejich činnosti a adekvátně na tyto reagovat.
guest Muž liska-E (liska-e@bezkalhotek.com) ... 12.05.2009 21:47:17 ... (16/484)
Re (2): něco málo o pravdě a lhářích II
Odpověď na příspěvek od ARAVER ( mailto:ARAVER@mujmail.cz ) z 12.05.2009 21:40:28:

Ano, konkrétně jsem tentokráte měla na mysli tento server *18*


*206*Nesuďte mne, nemáte na to dost sil*66*

*3360*Chtít pravdou žít a přátele mít
je jak Boha ctít a s ďáblem souložit*3375*

nikoli vaše *1163*
ARAVER Muž ARAVER (ARAVER@mujmail.cz) ... 12.05.2009 21:40:28 ... (15/484)
Re: něco málo o pravdě a lhářích II
Odpověď na příspěvek od liska-E ( mailto:liska-e@bezkalhotek.com ) z 10.05.2009 23:08:05:

Jakých služeb? Erotických? Tohoto serveru?

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 z 49 | 48 | 49 | » | Poslední

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: