XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Uživatelská fóra / Osobní / u Šheyi__

 

u Šheyi__

u Šheyi__

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
.. soukromá drbárna
forum založeno: 12.3.2010

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 z 15 | 12 | 13 | 14 | 15 | » | Poslední

 

guest Muž shEyi__ (shEyi@seznam.cz) ... 15.03.2010 08:58:19 ... (41/141)
Konečně upřímný horoskop
Vodnář (20. ledna - 18. února)

Jsi vynalézavý a právě proto to chceš daleko dotáhnout. Hodně lžeš, dopouštíš se stále stejných chyb, protože jsi neuvěřitelně hloupý. Nikdo tě nemá rád a ten tvůj blbý ksicht nemůžu ani vystát.


Ryby (19. února - 20. března)

Máš živou fantazii - často si myslíš, že tě sleduje CIA nebo FBI. Máš mimořádně malý vliv na tvé přátele a známé, často si stěžují, že v jednom kuse demonstruješ svoji sílu. Trpíš komplexem méněcennosti a v podstatě jsi kus hovna. Ryby týrají zvířátka.


Skopec (21. března - 19. dubna)

Máš pionýrského ducha a o ostatních lidech si myslíš, že jsou ovce. Často zahanbuješ ostatní, jsi netrpělivý a podceňuješ jejich rady. Neznáš nic jiného, než pořád nasírat každého ve svém okolí. Jsi kokot, přestože máš problémy s erekcí.


Býk (20. dubna - 20. května)

Jsi praktický a vytrvalý. Máš povahu buldoka a strašně moc pracuješ - většina lidí si o tobě myslí, že jsi tvrdohlavý osel. Při rozhovoru hodně slintáš a prskáš. Jsi blbý komunista.


Blíženci (21. května - 21. června)

Jsi bystrý a inteligentní. Hodně lidí tě miluje, to proto, že jsi bisexuál. Máš sklony požadovat hodně téměř zadarmo. Spropitné, co dáváš v restauracích, nestojí za nic. Jsi prokletá držgrešle. Blíženci se neustále čvachtají v bahně incestu...


Rak (22. června - 22. července)

Máš hodně empatie a porozumění pro problémy jiných lidí, takže jsi otravné hovado... Důležité věci stále odkládáš na později, díky čemuž žiješ na podporách a celý tvůj život stojí za hovno. Ve věznicích sedí jenom Raci...


Lev (23. července - 22. srpna)

Myslíš si, že jsi rozený vůdce. Ostatní si o tobě myslí, že jsi idiot. Většina Lvů jsou násilní provokatéři. Jsi namyšlený a nesneseš upřímnou kritiku, tvoje arogance je do nebe volající. Lvi jsou zlodějské kurvy, co mají radši onanii než skutečný sex.


Panna (23. srpna - 22. září)

Ty jsi ten logický typ, co nesnáší nepořádek. Tvoje malicherné hovnožroutství vyvádí z rovnováhy tvé přátele a kolegy. Jsi chladný, nemáš city, při souloži často usínáš. Z Panen se stávají dobří politici a pasáci.


Váhy (23. září - 22. října)

Jsi umělecký typ - to proto, že se neumíš vyrovnat se skutečným světem. Jestli jsi chlap, tak jsi určitě buzerant. Tvoje šance získat dobrou práci nebo hodně peněz jsou někde mezi nulou a minus pěti miliony. Většina žen ve znamení Vah jsou kurvy. Každý člověk narozený ve znamení Vah chcípá na pohlavní choroby.


Štír (23. října - 21. listopadu)

Nespolehlivý a podle vychcaný. Vrcholu dosáhneš jen díky tomu, že v sobě nemáš ani gram morálky. Jsi ten největší špinavec v celém zvířetníku - díky bohu většinu štírů ještě včas vodkráglujou...


Střelec (22. listopadu - 21. prosince)

Jsi nadšený optimista. Tvrdohlavě se spoléháš na štěstí, ale to jedině proto, že ti chybí jen náznak talentu. Většina Střelců jsou alkoholici a ostatním lidem jsou jenom pro srandu. Jsi malý bezcenný sráč.


Kozoroh (22. prosince - 19. ledna)

Jsi konzervativní a z rizika se vždycky nasereš. V podstatě si bezcharakterní spekulantský hovňák. Nikdy se nikdo důležitý v tomto znamení nenarodil - kromě Arnolda Benedikta. Naštěstí je většina Kozorohů impotentní...




_________
~> sheyi__
Stálý správce pro: Panopticum
Uživatelská fóra / Osobní / u Šheyi__
*3437* ..
guest Muž shEyi__ (shEyi@seznam.cz) ... 15.03.2010 08:54:58 ... (40/141)
Věci, které vás naučí jenom maminka
1. Moje matka mě naučila ocenit dobře odvedenou práci:
„Jestli se hodláte navzájem zabít, udělejte to laskavě venku - právě jsem uklidila!”

2. Moje matka mě naučila náboženství:
„Modli se, aby to z toho koberce šlo dolů!”

3. Moje matka mě naučila logice:
„Proč? Protože jsem to řekla!”

4. Moje matka mě naučila předvídavosti:
„Ujisti se, že máš čisté prádlo, co kdyby se stala nějaká nehoda!”

5. Moje matka mě naučila ironii:
„Ještě chvíli breč a já ti k tomu dám skutečný důvod!”

6. Moje matka mě naučila mnoho o vědě zvané osmoza:
„Zavři pusu a sněz tu polívku!”

7. Moje matka mě naučila ohebnosti:
„Podívej se na tu špínu, co máš na zádech!”

8. Moje matka mě naučila vytrvalosti:
„Nevstaneš odsud dokud nesníš všechen ten špenát!”

9. Moje matka mě naučila o počasí:
„Tvůj pokoj vypadá, jako kdyby tady před chvílí řádilo tornádo!”

10. Moje matka mě naučila životnímu cyklu:
„Přivedla jsem tě na tento svět a můžu tě z něj zase rychle sprovodit!”

11. Moje matka mě naučila závisti:
„Na světě jsou milióny nešťastných dětí, které nemají tak úžasné rodiče jako ty.”

12. Moje matka mě naučila matematice:
„Kolik chceš knedlíků? Chci tři. Dostanu pět.”



_________
~> sheyi__
Stálý správce pro: Panopticum
Uživatelská fóra / Osobní / u Šheyi__
*3437* ..
guest Muž shEyi__ (shEyi@seznam.cz) ... 15.03.2010 08:51:23 ... (39/141)
Tak trochu jiné vyznání
Když Tě vidím kráčet po ulici sra-
dostí se na Tebe dívám a potěše-
ní na mě přichází. Jsi svi-
cnem mého života, přítelky-
ně, které není rovno. Jsi krá-
sná jako lilie v rozkvětu. Jsi přívěti-
vá, a proto Ti posílám v hedvábném papíru ho-
dinky, kterým není na světě ro-
vno.



_________
~> sheyi__
Stálý správce pro: Panopticum
Uživatelská fóra / Osobní / u Šheyi__
*3437* ..
guest Muž shEyi__ (shEyi@seznam.cz) ... 15.03.2010 08:49:59 ... (38/141)
Volání na zákaznické centrum - bez vulgarizmů
Velice mne stolicuje, když se ani za nejvyšší bytost na nebesích nemohu někam dovolat v síti Telecomu. Ty příslušnice nejstaršího řemesla na infolince ze mne dělají samce domácího tažného zvířete zbaveného své samčí ozdoby a tak jsou všechny jejich rady na výměšek z tlustého střeva mého trávicího traktu. Občas se tak rozčílím, že musím ty příslušnice nejstaršího řemesla poslat do análního otvoru domácího zvířete produkujícího mléko. Tím chci říct, že celá komunikace s Telecomem je na ženský pohlavní orgán a já si při ní připadám jako mužský pohlavní orgán.



_________
~> sheyi__
Stálý správce pro: Panopticum
Uživatelská fóra / Osobní / u Šheyi__
*3437* ..
guest Muž shEyi__ (shEyi@seznam.cz) ... 15.03.2010 08:48:02 ... (37/141)
Chuck Norris
1. Chuck Norris způsobí, že cibule pláče.
2. Bílé krvinky Chucka Norrise mají černé pásky. To jsou černé pásy z juda.
3. Chuck Norris není výbušnina, jen rozbuška.
4. Chuck Norris dokáže v soutěži ze 100 bodů získat 101!
5. Chuck Norris umí zvednout křeslo, na kterém právě sedí!
6. Když Chuck Norris pohlédne na nebe, mraky se potí strachem. Říkáme tomu déšť.
7. Chucku Norrisovi nevadí, když mu ujede autobus. Dohoní ho a nasedne na příští zastávce.
8. Chuck Norris se převlékl v ráji za hada a dal Evě jablko, aby na světě bylo zlo, které by mohl potírat.
9. Chuck Norris je tak moudrý, že Stephen Hawking vstal z vozíku, aby se mu mohl poklonit.
10. Chuck Norris vešel do restaurace. Tak vznikly bary rychlé obsluhy.
11. Chuck Norris má 5 vlčáků a 2 rotvajlery, ale na brance nápis: „Pozor! Chuck Norris!”
12. Chuck Norris neposlouchá hudbu... To hudba poslouchá Chucka Norrise!
13. Pouze Chuck Norris umí vyměnit film v digitálním fotoaparátu.
14. Chuck Norris není narcista, to se mu jen líbí vše krásné.
15. Chuck Norris kdysi hrál hlavní roli ve filmu Sedm statečných.
16. Cesta nevede do lesa, jenom se před Chuckem Norrisem snaží schovat v lese.
17. Chuck Norris v Hollywoodu na Aleji Hvězd otiskl dvě dlaně do betonu. Ztuhnutého!
18. Chuck Norris musí třídit prádlo na tři hromady - bílé, barevné a krvavé.
19. Když jde Freddy Krueger spát, pokaždé se podívá pod postel, jestli tam není Chuck Norris.
20. Chuck Norris je častým dárcem krve pro Červený kříž. Jen ne té svojí vlastní.
21. Chuck Norris hrál ruskou ruletu s plně nabitou zbraní a vyhrál.
22. Teorie evoluce neexistuje, existuje pouze seznam živočišných druhů, které Chuck Norris nechal přežít.
23. Pokud má Chuck Norris zpoždění, čas by měl raději zpomalit.
24. Slzy Chucka Norrise léčí rakovinu. Škoda, že nikdy neplakal.
25. Někteří lidé nosí pyžamo se Supermanem. Superman nosí pyžamo s Chuckem Norrisem.
26. Nejsou žádné odlišné rasy, jenom země plné lidí, které Chuck Norris zbil do různých odstínů černé, modré a žluté.
27. V Iráku nebyly žádné zbraně hromadného ničení. Chuck Norris totiž žije v Oklahomě!
28. Chuck Norris zničil periodickou tabulku prvků, protože uznává pouze prvek překvapení.
29. Značka „Parkování pro handicapované” neznamená, že zde mohou parkovat postižení, znamená to, že tam parkuje Chuck Norris a pokud tam zastavíte, udělá z Vás handicapovaného.
30. Zbraně nezabíjejí, to pouze Chuck Norris.
31. Hlavní příčiny smrti v USA jsou: 1. onemocnění srdce, 2. Chuck Norris, 3. rakovina.
32. Okolní vesmír existuje, protože se bojí být na stejné planetě jako Chuck Norris.
33. Chuck Norris nečte knihy, jen je pořádně zmáčkne a dostane informace, co potřebuje.
34. Chuck Norris je tak rychlý, že může oběhnout Zemi a udeřit se do zad.
35. Když se říká „nikdo není dokonalý”, Chuck Norris to považuje za osobní urážku.
36. Chuck Norris nemá bankovní účet. Vždycky jenom oznámí bance, kolik potřebuje.
37. Čas na nikoho nečeká... pokud to ovšem není Chuck Norris.
38. Chuck Norris dokázal, že jsme ve vesmíru sami. Před jeho první vesmírnou expedicí jsme ještě sami nebyli.
39. Chuck Norris jednou navštívil Panenské ostrovy. Teď se jmenují Ostrovy.
40. Chuck Norris neměl nikdy problém s alkoholem. Avšak alkohol má problém s Chuckem Norrisem.
41. Na konci dílu Walker: Texas Ranger nescroluje seznam herců, ale seznam úmrtí během natáčení.
42. Chuck Norris vymyslel rakovinu, protože už byl unavený ze zabíjení lidí.
43. Chuck Norris nenechává zprávy, nechává varování.
44. Chuck Norris spí v noci se světlem. Ne, že by se Chuck Norris bál tmy, ale tma se bojí Chucka Norrise.
45. Když Arnold v prvním Terminátorovi říká „Já se vrátím!”, myslí tím, že jde požádat Chucka Norrise o pomoc.
46. Pokud ti Chuck Norris ukáže prostředníček, ukazuje ti, kolik sekund života ti zbývá.
47. Velká čínská zeď byla původně postavena proto, aby zabránila Chuckovi Norrisovi vstoupit do Číny. Žalostně selhala!
48. Chuck Norris nemyslí. On ví!
49. Chuck Norris našel odjištěný granát. „Granát,” pomyslel si Chuck Norris. - „Chuck Norris,” pomyslel si granát a radši se rychle zajistil.
50. Chuck Norris nechodí do kina. Vždy ví, jak to dopadne.
51. Bůh chtěl stvořit zemi. Chuck Norris řekl: „Můžeš.”
52. Většina lidí ráda poslouchá hudbu. Chucka poslouchají všichni.
53. Chuck Norris je nejlepší v sexu. Škoda, že ho nikdy nepotřeboval.
54. Když Chuck dělá shyby na hrazdě, nezvedá se. Stahuje zeměkouli dolů.
55. Chuck Norris jednou snědl dort dřív, než mu stihli říct, že je v něm striptérka.
56. Chuckův kop z otočky je preferovaná forma popravy v 16 státech.
57. Bermudský trojúhelník byl původně Bermudský čtverec, než Chuck ukopnul jeden roh.
58. Chuck Norris umí mluvit Braillovým písmem.
59. Švýcarsko vlastně ve skutečnosti není neutrální. Jenom ještě nezjistili, na jakou stranu se Chuck Norris přidá.
60. Chuck Norris se nesprchuje. Zato se pořád koupe v krvi.
61. Kámen porazí nůžky, nůžky porazí papír, papír porazí kámen. Chuck Norris porazí všechny tři naráz.
62. Chuck Norris vynalezl celé spektrum barev kromě růžové. Tu vynalezl Elton John.
63. Žádné globální oteplování neexistuje, to jen Chuck Norris přiblížil Slunce, když mu bylo chladno.
64. Za každým úspěšným mužem je žena, za každým mrtvým mužem je Chuck Norris.
65. Chuck Norris jednou kopl koně do brady. Jeho potomci jsou dnes známí jako žirafy
66. Chuck Norris nespí, jen čeká.
67. Chuck Norris nenosí hodinky, on prostě určuje, kolik je hodin.
68. Většina lidí má 23 párů chromozómů. Chuck jich má 72 a všechny jsou nesmrtelné.
69. Jen Chuck Norris zná poslední číslici čísla Pí.
70. Někteří lidé mají jednu mozkovou hemisféru větší než druhou, Chuck Norris má větší obě.



_________
~> sheyi__
Stálý správce pro: Panopticum
Uživatelská fóra / Osobní / u Šheyi__
*3437* ..
guest Muž shEyi__ (shEyi@seznam.cz) ... 15.03.2010 08:40:13 ... (36/141)
Jedno heslo na každý den
Pondělí:
Kdo pije - umře. Kdo nepije, umře mnohem dřív, protože ho ten, kdo pije, přejede.

Úterý:
Nezapomeň, odkud jsi přišel, neboť je možné, že tě tam někdo za chvíli pošle.

Středa:
Je těžké být debilem, protože konkurence je veliká.

Čtvrtek:
Je dobře, že jdu pomalu, protože jdu možná špatným směrem.

Pátek:
Kulturnost je jenom nátěr, který je velmi dobře rozpustný v alkoholu.

Sobota:
Když žena nezíská toho, koho miluje, tak běda tomu, kdo ji dostane.

Neděle:
Práce je poslední zoufalý pokus, jak přijít k penězům.


Ještě bonus na každý den a zároveň recept proti infarktu:
Pošli do prdele každého dřív, než tě stačí nasrat.




_________
~> sheyi__
Stálý správce pro: Panopticum
Uživatelská fóra / Osobní / u Šheyi__
*3437* ..
guest Muž shEyi__ (shEyi@seznam.cz) ... 15.03.2010 07:01:26 ... (35/141)
Re (14): začátek .. :)
Odpověď na příspěvek od Ngage.QD ( mailto:mike006@seznam.cz ) z 14.03.2010 23:50:35:

ty? proč? *712* :DD


_________
~> sheyi__
Stálý správce pro: Panopticum
Uživatelská fóra / Osobní / u Šheyi__
*3437* ..
guest Muž Ngage.QD (mike006@seznam.cz) ... 14.03.2010 23:52:36 ... (34/141)
Re (11): začátek .. :)
Odpověď na příspěvek od j.v.znOJemsky ( mailto:jv.znojemsky@seznam.cz ) z 14.03.2010 21:53:38:

intimni veci beru proste cokoliv co nechces aby kazdy videl :) ne jen se sexualni tematikou :)

SM = stala mistnost :)

*5266*
guest Muž Ngage.QD (mike006@seznam.cz) ... 14.03.2010 23:50:35 ... (33/141)
Re (13): začátek .. :)
Odpověď na příspěvek od shEyi__ ( mailto:shEyi@seznam.cz ) z 14.03.2010 20:36:32:

tak vidis :-P a to jsem i rad :D:D....*18*

*5266*
j.v.znOJemsky Muž j.v.znOJemsky (jv.znojemsky@seznam.cz) ... 14.03.2010 21:53:38 ... (32/141)
Re (10): začátek .. :)
Odpověď na příspěvek od Ngage.QD ( mailto:mike006@seznam.cz ) z 14.03.2010 20:13:34:
Ja se o takových věcech na chatu nebavím*41*je spoustu jiných přátelských témat.

SM myslis co?



SS -->>> Club

*2500* Orli Znojmo - Jeve #27*2500*
JeVeHo Hnizdo *3575*

*47*DžejVí...všechno ví*47*

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 z 15 | 12 | 13 | 14 | 15 | » | Poslední

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: