XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Uživatelská fóra / Osobní / Plukasovo blok

 

Plukasovo blok

Plukasovo blok

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
z různých mých zájmů a náázorů
Autor fora nevložil zatím žádný úvodní příspěvek

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 z 21 | 18 | 19 | 20 | 21 | » | Poslední

 

guest Muž A-v-g (a-v-g@centrum.cz) ... 05.04.2010 18:12:06 ... (46/206)
Re: Revizoři
Odpověď na příspěvek od plukovnikoneill ( mailto:plukovnikoneill@seznam.cz ) z 05.04.2010 18:02:56:

V Tv jsem nedávno viděl krásnéj příběh o 2 revizorech a zapomenutým kroji v šalině . A ten jeden se pokoušel prodat ten kroj místo aby ho dal do nálezů . Ale netušil že ho vlastně prodává majitelovi co ho stratil ..... no byla to legrace , ale i současný náhled , jak se chovají revizoři .
guest Muž plukovnikoneill (plukovnikoneill@seznam.cz) ... 05.04.2010 18:02:56 ... (45/206)
Revizoři
Dneska mě dostal jeden článek v novinách - něaká revizorka odvedla třináctiletou dívku na PČR,protože jela bez platného dokladu - Jela prý ráno do školy a měla 3 dny propadlý 90ti denní kupon. Na jednu stranu chápu,že jela na černo,ale na druhou stranu,taky si občas neuvědomím, že potřebuju novej kupon. Revizorka jí dovedla na PČR, protože neměla jak jinak zjistit totožnost,na PČR se nikdo neobtěžoval zavolat rodičům, bylo jim jedno,že nepříjde včas do školy. Udělat toto mý dceři,tak jí zažaluji. Protože, jak mohla ta holka vědět,že nemá falešný průkaz, proč neřekla: "máš telefon,zavoláme rodičům?" ne, prý jí odvedla. Ta dívčina šla - protože jí nic jiného nezbylo,neměla důvod - nebo spíš nemusela tušit,že by se mohla dostat do nebezpečí. Naštěstí se nedostala,ale nikdo nijak nereagoval na její vystrašený pláč. Víte co mě dostává,že když jsem žádal revizora v metru,aby vyhnal totálně podělanýho bezdomovce,tak prý najednou musí jít pryč,ale na malou holčinu si klidně dovolí. Chování některých revizorů mi příjde až neskutečný a drzý. mají pocit,že jsou mocipáni. Jakou máte zkušenost s revizory? Dobrou nebo i špatnou - podělte se o ní s námi :-D

---------------------------------------- ---------------------------------------- ---------------------------------------- ---------------------------------------- ---------------------
Mějte stále na paměti, že tyto vozy http://www.youtube.com/watch?v=FRD9Yz0qq7c ( dnes už moderní ) můžete potřebovat i vy a pak ta houkačka je nejsladší zvuk, jaký chcete slyšet :-D
guest Muž dronty (potrosek@seznam.cz) ... 05.04.2010 17:59:19 ... (44/206)
Re: tresty - z idnes.cz
Odpověď na příspěvek od plukovnikoneill ( mailto:plukovnikoneill@seznam.cz ) z 05.04.2010 17:28:49:
A já pořád, proč je tady na borským krimem bílá vlajka! ještě mají asi volná místa!
guest Muž plukovnikoneill (plukovnikoneill@seznam.cz) ... 05.04.2010 17:28:49 ... (43/206)
tresty - z idnes.cz
Těď jsem četl článek o pokutách za rychlost ve městě Skutči. - no sranda - hlavně tresty za rychlost - pokuta 20 - 40 Kč"Kdo nezaplatil, šel na den či dva do vězení. Skuteč tehdy byla soudním okresem a tresty byly velmi rychlé," řekl Junek.

Pro tehdejší obyvatele bylo vězení nejen ostudou, ale často i ekonomickou újmou, neboť například ušlý zisk řemeslníků za dva dny mohl být výrazně vyšší než sama pokuta. Vězení bývala většinou plná, prázdný obecní arest byl výjimkou, která se oznamovala veřejnosti vyvěšením bílé vlajky a psávaly o tom i místní noviny. Podle Junka to však bylo jen několikrát do roka a vlajka obvykle nevydržela na stožáru déle než několik hodin.
NO, to by bylo něco dneska.

---------------------------------------- -
Mějte stále na paměti, že tyto vozy http://www.youtube.com/watch?v=FRD9Yz0qq7c ( dnes už moderní ) můžete potřebovat i vy a pak ta houkačka je nejsladší zvuk, jaký chcete slyšet :-D
guest Muž plukovnikoneill (plukovnikoneill@seznam.cz) ... 05.04.2010 16:53:46 ... (42/206)
Re (4): Kam to dospěje.
Odpověď na příspěvek od Benigna z 05.04.2010 16:31:21:
NO nevím,ale veškeré vyšetřování dovedlo k tomu,že si to naplánoval.

z MF DNES - (IDNES ) Znalecké posudky potvrdily u pachatele Kmetiněvské vraždy rozsáhlou duševní a sexuální poruchu. Podle lékařů si hoch vraždu do posledního detailu naplánoval. Oběť zavraždil, a poté ji sexuálně zneužil.

takže jakýpak, že to nebyla plánovaná vražda? Nejdřív o tom něco zjisti, než budeš psát. ju. Já se o to zajímám dost.

---------------------------------------- ---------------
Mějte stále na paměti, že tyto vozy http://www.youtube.com/watch?v=FRD9Yz0qq7c ( dnes už moderní ) můžete potřebovat i vy a pak ta houkačka je nejsladší zvuk, jaký chcete slyšet :-D
guest Muž Benigna ... 05.04.2010 16:31:21 ... (41/206)
Re (3): Kam to dospěje.
Odpověď na příspěvek od plukovnikoneill ( mailto:plukovnikoneill@seznam.cz ) z 05.04.2010 15:50:

Ten kluk z Kmětiněvsi byl sexuální sadista. Nebyla to plánovaná vražda, byla to vražda sexuálně motivovaná. Je nemocnej a měl by být v detenčním ústavu nebo podstoupit kastraci, jinak je velmi pravděpodobné, že to bude opakovat. Souhlasím pouze potud,že mezera je v zákoně, který nepočítal s touto úchylkou u mladších 15 let. Kdyby mu bývalo 15, byl trestně odpovědnej a skončil by v detenčním ústavu.
guest Muž A-v-g (a-v-g@centrum.cz) ... 05.04.2010 16:20:03 ... (40/206)
Trest !
Myslím si, že trest smrti by se měl obnovit a vězni by na sebe měli v pohodě vydělat a né si ještě dělat dluh u státu. Odebraní osobní svobody , jak tu někdo napsal , pro někoho trestem ani není , pokud žil jako bezdomáč . Spíš bych propagoval novéj trest pro některý .... a to znemožnění přístupu na NET !!! *3**3**3* To by byl účinný trest . Tím že od rána do večera dřepěj u pc , stejně mají domácí vězení , ani o tom nevěděj *3**3**1*
guest Muž plukovnikoneill (plukovnikoneill@seznam.cz) ... 05.04.2010 15:50:58 ... (39/206)
Re (2): Kam to dospěje.
Odpověď na příspěvek od Benigna z 05.04.2010 14:19:58:
Já nevím,ale u kluka, kterýmu je třináct a důkladně si připraví vraždu,kterou spáchá, bych netvrdil,že se teprve vyvíjí. Prostě mám dojem, že od určitého věku si dítě - mladiství uvědomuje SMRT. A nechápu, proč ,když zabije, by měl po dovršení 18ti let, běhat po svobodě,jeho oběť taky neběhá. trest smrti je dle mě u 100% prokázaných vrahů na místě. Proč je máme živit z našich daní. proč se maj mít dobře bez práce. Že nemají svobodu je sice hezký,ale můžou de facto dělat co chtějí, být na netu, koukat na tv,atd. To už ti,co jsou díky vrahům mrtví nemůžou. Občas když někde čtu odpůrce trestu smrti,tak se jich ptám - jak by jste mluvily, kdyby vám někdo zabil třeba vaše dítě, taky by jste se spokojily s tím,že půjdou za pár let na svobodu? Myslím,že ne...

------------------------
Mějte stále na paměti, že tyto vozy http://www.youtube.com/watch?v=FRD9Yz0qq7c ( dnes už moderní ) můžete potřebovat i vy a pak ta houkačka je nejsladší zvuk, jaký chcete slyšet :-D
guest Muž Benigna ... 05.04.2010 14:19:58 ... (38/206)
Re: Kam to dospěje.
Odpověď na příspěvek od plukovnikoneill ( mailto:plukovnikoneill@seznam.cz ) z 02.04.2010 23:49:17:

Strach z represivního trestu nikdy nikoho neodradil od spáchání trestného činu. A co se týká mladistvých a jejich násilných trestných činů - do 18 let nelze stanovit ( protože se člověk do 18 let vyvíjí ) zda se nejedná o psychopata. Psyhopatie je neléčitelná a tito lidé patří do detenčních ústavů na doživotí, protože jsou nemocní a nebezpeční. Úprava trestního zákona ohledně mladistvých by měla spočívat v tom, že po dosažení 18 let by museli podstoupit nové psychiatrické vyšetření a znovu rozhodnout.
guest Muž Benigna ... 05.04.2010 14:11:40 ... (37/206)
Re (2): Kam to dospěje.
Odpověď na příspěvek od dronty ( mailto:potrosek@seznam.cz ) z 04.04.2010 14:28:35:

Proč u nás není 3x doživotí? Protože nikdo nemá 3 životy. Proč u nás není trest smrti? Protože existuje reálně justiční omyl. Co chybí vězňům kromě 5x denně stravy, knihovny, televize, počítače, 1x za měsíc za odměnu sex? Přeci to základní..... svoboda..... svoboda v tom, kam chci jít, co chci právě teď dělat, koho chci vidět , s kým chci mluvit. To je trest . Někdy na doživotí. Strašná představa.

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 z 21 | 18 | 19 | 20 | 21 | » | Poslední

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: