XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Uživatelská fóra / Osobní / Plukasovo blok

 

Plukasovo blok

Plukasovo blok

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
z různých mých zájmů a náázorů
Autor fora nevložil zatím žádný úvodní příspěvek

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 z 21 | 21 | » | Poslední

 

guest Muž Andel_Pane (huryova.s@seznam.cz) ... 31.03.2010 17:24:35 ... (16/206)
Re (7): Paranormální jevy
Odpověď na příspěvek od plukovnikoneill ( mailto:plukovnikoneill@seznam.cz ) z 31.03.2010 11:14:56:


Možná bych něco našla..Docela dobře si vzpomínám, vezli jsem sestřnky od babičky a najednou nad lesem se cosi vznášelo. A najednou to zmizelo. Do dneška jsem nepřišli na to co to vlastně bylo, protože na UFO nevěříme. Ale bylo to zvláštní, vypadalo to opravdu jako létající talíř. Ale kdo ví co to bylo. Nebo, že by davová psychoza, jeden něco uvidí a další se k němu přidají?
guest Muž dronty (potrosek@seznam.cz) ... 31.03.2010 17:22:44 ... (15/206)
Re (7): Paranormální jevy
Odpověď na příspěvek od plukovnikoneill ( mailto:plukovnikoneill@seznam.cz ) z 31.03.2010 11:14:56:
Je to už víc jak 5 let. Bydleli jsme tehdy v baráčku na vsi a měli jsme leonbegřici Britu. Byla ještě štěně, cca půl roku. Spala na chodbě, ven mohla na zahradu klidně přes sklep. Jednou v noci přišla ale do ložnice a snažila se nás probudit. Myslela jsem, že si zabouchla dveře ke sklepu. Šla jsem je teda otevřít, ale ona utíkala ke dveřím z baráčku ven. Otevřela jsem a ona hned k sousedům. Tam se svítilo, já věděla, že sousedka odjela za svým synem do Marjánek. Brita se ale domáhala vstupu k nim. Na vesnici každý ví, jak se dostat k sousedům, ne? Tak jsem otevřela branku a Brita hned ke dveřím od baráku. Byly otevřené. Šla jsem dovnitř a tam pod schody z půdy ležel soused v bezvědomí. Spadl ze schodů! Dala jsem první pomoc a zavolala záchranku. Soused dostal totiž infarkt, když šel z těch schodů a navíc při pádu si zlomil kyčel. Zachránili jej, je dodnes v pořádku. Ale nejvíc ho zachránila Brita! Jak to mohla ta čubina tušit?
guest Muž plukovnikoneill (plukovnikoneill@seznam.cz) ... 31.03.2010 11:14:56 ... (14/206)
Re (6): Paranormální jevy
Odpověď na příspěvek od dronty ( mailto:potrosek@seznam.cz ) z 31.03.2010 11:10:24:
JO, i to je mžné, je taky možné, že to byl něco jako realný sen.
Dokonce se objevují zprávy, sám jsem to zažil,že někdo někam přišel,a přesto,že tam nikdy nebyl,najednou měl stav zvláštního pocitu,a podrobně znal to místo.Nebo se stalo něco, co už jste jakoby jednou zažily. - Dalo by se říct, že každý člověk má občas tzv. věštecké sny. ty jsou taky zajímavé téma :-D
guest Muž dronty (potrosek@seznam.cz) ... 31.03.2010 11:10:24 ... (13/206)
Re (5): Paranormální jevy
Odpověď na příspěvek od plukovnikoneill ( mailto:plukovnikoneill@seznam.cz ) z 31.03.2010 10:57:21:
A mám další, i když nevím, jestli taky paranormál.
Kdysi dávno, bylo mě tak 18 let, jsem jela sama na vandr ke Konstantinkám. Večer jsem zabloudila do lesa, že si najdu nocleh pod širákem. Najednou přede mnou stál vůz s plachtou, koňmi a okolo stará cikánka s cikánem u ohně. Pozvali mě na večeři. Povídali jsme a ta cikánka mě najednou vzala za ruku a začala předpovídat. Vlastně líčila celý můj další život. Já se tomu jen tak usmívala, v 18ti letech mě to přišlo jako legrace. Pak jsem se zabalila do spacáku a celty a usnula jsem. Ráno jsem jen koukala! Po voze ani památky, po ohništi také ne, dokonce tam nebyly ani stopy kol. Řekla jsem si, že jsem měla si nějaký divný sen.
Ale kolikrát v životě jsem si na tu cikánku vzpoměla! Ono to totiž vycházelo, jak řekla a vychází do dneška! Dokonce i při smrti Martina jsem si vzpoměla, protože mě řekla, že ke stáru zažiji tragedii. Tak nevím, jestli se splní i ty další předpovědi, které raděj nechávám spát.
guest Muž plukovnikoneill (plukovnikoneill@seznam.cz) ... 31.03.2010 10:57:21 ... (12/206)
Re (4): Paranormální jevy
Odpověď na příspěvek od dronty ( mailto:potrosek@seznam.cz ) z 31.03.2010 10:53:39:
Ano, i to je důvod,proč se někteří zjevují, jsou jakoby ochránci,kteří varují před něčím špatným, někteří to naznačí, někteří to přímo poví. Buď se objeví v živém snu, nebo při určitých podmínkách i jako nehmotná entita v prostoru
guest Muž dronty (potrosek@seznam.cz) ... 31.03.2010 10:53:39 ... (11/206)
Re (3): Paranormální jevy
Odpověď na příspěvek od plukovnikoneill ( mailto:plukovnikoneill@seznam.cz ) z 31.03.2010 10:47:43:
Ano, to je možné. Mě se třeba o něm zdálo asi jen 3x. A vždy tak do dvou dnů se stalo něco nepěkného. Jako by mě přišel varovat.
guest Muž plukovnikoneill (plukovnikoneill@seznam.cz) ... 31.03.2010 10:47:43 ... (10/206)
Re (2): Paranormální jevy
Odpověď na příspěvek od dronty ( mailto:potrosek@seznam.cz ) z 31.03.2010 10:33:14:
Někdo to mezi paranormální jev dává. Je to předtucha,zvláštní stav mysli, vnímání skutečnosti, Je to zvláštní stav propojení blízkého člověka, někdy se třeba stane,že člověk vidí svého blízkého , v okamžiku,jeho smrti. A to přesto,že je mezi nimi třeba i obrovská vzdálenost.
Nebo se stane,že dotyčného spatří třeba několik dní po smrti,označují to,jakože se jde rozloučit. Je to zejména u osob,mezi kterými bylo silné pouto.
guest Muž dronty (potrosek@seznam.cz) ... 31.03.2010 10:33:14 ... (9/206)
Re: Paranormální jevy
Odpověď na příspěvek od plukovnikoneill ( mailto:plukovnikoneill@seznam.cz ) z 31.03.2010 09:22:36:
I když jako nevěřím na nějaké jevy, jeden ale se stal mě. Nevím, jestli paranormální.
26.3.2005 jsem jela se sousedkou z naší vsi do Marjánek. Nakoupily jsme a šli jsme k její švkarovce na kafe. Normálně jsme se bavily, když mě najednou v 15.30 hod. polil pot a nebylo mě dobře. Moc divný pocit, že se něco děje někde..... Neměla jsem stání a tak jsme jely domů. Přítel ještě doma nebyl a já jakoby neměla stání. I když jsem to nikdy neudělala, tak jsem volala k němu do práce, jestli není přesčas. Pracoval u zemědělské firmy. Tam mě řekli, že jel s fůrou hnoje kolem třetí na pole ji vyklopit. Sedla jsem do auta se sousedem a jeli tam. Prostě jsem neměla stání. Na poli valník sklopený, traktor otevřený.....Najednou jsem věděla, že pod tou fůrou hnoje je on! Soused zavolal jeho šéfa a ten říkal, že si šel asi dáchnout do lesa! Asi po hodině zavolal policajty, protože jsem začala rukama přehrabávat těch 7 tun hnoje. Policajti přijeli a mě zakazovali tam hrabat. Neee, hrabala jsem dál, až jsem jej našla udušeného.
A co bylo na tom divného? Pitva stanovila domu úmrtí právě na 15.30 hodinu. Kdy mě se udělalo špatně a měla jsem nedobrý pocit.

Je to také paranormální jev?
guest Muž plukovnikoneill (plukovnikoneill@seznam.cz) ... 31.03.2010 10:29:32 ... (8/206)
Místo kde straší
Hrad Berry Pomeroy - Anglie

je to hrad ze 14.století a objevují se zde dva hlavní duchové - Žena v modrém a Bílá paní. Žena v modrém, je údajně duch mladé dívky, kterou znásilnil její otec a ona přitom otěhotněla.Pak ze zoufalství spáchala sebevraždu. - od té doby láká návštěvníky hradu aby šli za ní,ale pozor, nechoďte, zcela jistě naleznete jen SMRT.
Bílá paní je údajně lady Margaret Pomeroy - která byla uvězněna svojí sestrou v hladomorně,kde zemřela.
Mnoho lidí říká,že v tomto místě cítí přítomnost Ďábla.

---------------------------------------- ------------------------------
Mějte stále na paměti, že tyto vozy http://www.youtube.com/watch?v=FRD9Yz0qq7c ( dnes už moderní ) můžete potřebovat i vy a pak ta houkačka je nejsladší zvuk, jaký chcete slyšet :-D
guest Muž dronty (potrosek@seznam.cz) ... 31.03.2010 09:57:16 ... (7/206)
Re: Vítejte zde.
Odpověď na příspěvek od plukovnikoneill ( mailto:plukovnikoneill@seznam.cz ) z 31.03.2010 01:35:05:
Gratuluji k založení fora a přeji ti, aby bylo v pohodičce a bez prudičů. *219*

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 z 21 | 21 | » | Poslední

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: