XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Uživatelská fóra / Politika / Tomio Okamura

 

Tomio Okamura

Tomio Okamura

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Prezident? Premier? Senátor?
Co vy nato ??

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 1 | 2 | 3 z 6 | 4 | 5 | 6 | » | Poslední

 

guest Muž renxi (renxi@seznam.cz) ... 27.10.2012 03:26:21 ... (33/53)
Re (4): okamura prezidentem
Odpověď na příspěvek od Joe73 z 26.10.2012 22:03:27:

Tak si zase aspon o něco chytřejší. No zdravej člověk se nejspíš vydá jenom tím směrem který se hodí tobě *105* v tom případě to lecos vysvětluje :) Aha takže ty máš vadu nazývat něco pravým jménem no já myslím že těch vad tam bude víc když ani neznáš rozdíl mezi naprosto odlišnými věcmi. Když někdo nemá rád cikány z mnoha důvodů třeba narušování naší kultury a parazitování společnosti tak je vlastně fašista... no dobře si mi to vysvětlil ale pak nechápu proč mě nevadí třeba židi a proč nesnáším němce,a nejspíš by mě odvedli mezi prvníma do koncentráku s mojima názorama.Kdyby si aspoň řekl že sem rasista tak to by teoreticky nemohl tento fakt nějak vyvrátit pač já ty cikány opravdu rád nemám ale to není jenom tím že mají jinou barvu pokožky ale především zkušenostmi a nenávist k nim sem si vybudoval až postupem let. Tak to asi budu jen polofašistovejkomunista či co? :D :D Ty taky porušuješ ústavu české republiky tím že mě osočuješ a urážíš za moje názory které jsou podle zákonů naprosto legální a slučují se s programem a názory ústavně právní strany v tomto případě Ksčm která neporušuje žádným bodem zákon.
guest Muž Joe73 ... 26.10.2012 22:03:27 ... (32/53)
Re (3): okamura prezidentem
Odpověď na příspěvek od renxi ( mailto:renxi@seznam.cz ) z 26.10.2012 18:47:23:
To jsem nevěděl, že to je vrozená vada, nicméně mohlo mě napadnout, že zdravej člověk by se ke komunistům či fašistům nehlásil:) Já zas mám tu vadu, že vše nazývám pravým jménem, takže když vidím doklad toho, že komunisti a fašisti v zásadě jedno jsou (nevoní ti cikáni a zároveň se hlásíš ke komunistům), používám výraz komunofašista.
Čest práci!
guest Muž renxi (renxi@seznam.cz) ... 26.10.2012 18:47:23 ... (31/53)
Re (2): okamura prezidentem
Odpověď na příspěvek od Joe73 z 26.10.2012 02:15:49:

Tak předem bych poprosil bez těch urážek kdyby to šlo já se taky ke každému chovám slušně tak to vyžaduji i od ostatních. Co se týče toho "komunofašista" jednak myslím že je to z cela mimo mísu stejně jako kočkopes. Né jenom že se jedná o dvě v zásadě lišící se ideologie ale hlavně je to čistě svobodná věc každého člověka jakou ideologii zastává a má jí vrozenou stejně jako třeba náboženské zařazení atd.Já mam sice sklony a v zásadě myšlení komunistické,ale to neznamená že sem někomu nějak ublížil a ublížit chci! A s části si za to může dnešní společnost sama. A pak co je na slově cikán špatného? To sakra jako člověk co chce žít v české vlasti nemám právo říci že bych si nepřál cizince ani cikána za prezidenta? Tak kde už to jsme... přeber si to sám a příště se na to zkus podívat i z jiného úhlu. Hezký večer ;)
guest Muž Joe73 ... 26.10.2012 02:15:49 ... (30/53)
Re: okamura prezidentem
Odpověď na příspěvek od renxi ( mailto:renxi@seznam.cz ) z 25.10.2012 22:22:20:
Koukám, že se tu roztrhl pytel s komunofašisty. Pro mě by byl rozhodně milejší rozumnej cikán, než komoušskej fašoun.
guest Muž renxi (renxi@seznam.cz) ... 25.10.2012 22:22:20 ... (29/53)
okamura prezidentem
Já nevím ale to má být snad český prezident a né cizinec no ale pořád lepší jak kdyby v nejvyšší ústavní funkci byl třeba cikán. Na druhou stranu je zřejmě jediný přijatelný kandidát který tam v součastnosti je.
guest Muž Joe73 ... 21.10.2012 08:58:25 ... (28/53)
Bátora hradním kancléřem?
Už jsme měli na Hradě Slovákoněmce, který se zastal žida, tak co si teď zvolit Čechojaponce, který se zastal fašisty?

http://m.idnes.cz/blog/clanek.179660.idn

P.S. Jestli Bátora opravdu vystudoval 4 vysoké komunistické školy, tak už si vytrpěl DOST za minulého režimu (jistě mu na těch školách vymývali mozek) a měl by DOSTat třeba funkci hradního kancléře, což by udělalo raDOST Klausovi, za kterého Bátora taky trpěl, a to na ministerstvu školství. Snad se tedy dočká zaDOSTiučinění a bude moci navrhnout změnu prezidentské standardy na DOST bylo pravdy a lásky!, případně DOST bylo evropeismu, humanrightismu, genderismu, multikulturalismu, feminismu, antidiskriminacionismu, ekumenismu, homosexualismu, environmentalismu a blobismu!, aby to bylo jasno i těm, kteří neví, co je to pravda a láska:)
Ebisek Muž Ebisek ... 18.09.2012 14:35:04 ... (27/53)
Re (6): ...?!
Odpověď na příspěvek od Norkey ( mailto:norkey@centrum.cz ) z 02.09.2012 19:51:25:

No, tak nějak *3*
guest Muž Norkey (norkey@centrum.cz) ... 02.09.2012 19:51:25 ... (26/53)
Re (5): ...?!
Odpověď na příspěvek od Ebisek z 01.09.2012 01:49:11:

Žiješ v nějakým pokřiveným světě zlýho Trautenberka a hodných Kuby s Anče, žel, opak jest pravdou.. http://www.youtube.com/watch?v=mMaZQYGZXwY
__________
:Harvest Red
guest Muž Joe73 ... 02.09.2012 10:59:14 ... (25/53)
Re (8): ...?!
Odpověď na příspěvek od Ebisek z 02.09.2012 03:49:22:
Stejnej bezcharakterní kariérista jako když kdysi za normalizace vlezl do KSČ.
Ebisek Muž Ebisek ... 02.09.2012 03:49:22 ... (24/53)
Re (7): ...?!
Odpověď na příspěvek od Joe73 z 01.09.2012 10:55:12:

No a teď po letech ?

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 1 | 2 | 3 z 6 | 4 | 5 | 6 | » | Poslední

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: