XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Uživatelská fóra / Osobní / .:: U hafíka ::.

 

.:: U hafíka ::.

.:: U hafíka ::.

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Hafíkovo fórum - diskutujte o čemkoli *3*
Ahoooooooooooooojky!!!!! Vítám tě na hafíkovo fóru!!!!!!!!
Tak si pojďme pokecat o věcech normálních i nenormálních Hroznej smích   *3* Hroznej smích   *3* Hroznej smích   *3*.
Těším se na první příspěvky!!!!!!!!!!!!!!!!
Já dovedu řádit jak ruská mafie, takže tu budu mazat hádky... anebo ne... nechám je tu pro zesměšnění uživatele :-) :-)

VÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍTEJTE!!!!!

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 1 | 2 | 3 | 4 z 6 | 5 | 6 | » | Poslední

 

guest Muž A-v-g (a-v-g@centrum.cz) ... 22.03.2010 11:25:11 ... (26/56)
Re (9): Jen do roho hafi.
Odpověď na příspěvek od hafaneQ ( mailto:martin_horacek@centrum.cz ) z 22.03.2010 11:08:06:

Králičí fórum .... *3**3**3* .... Neblbni , tam by neměl botku ,s kým by tam povídal čéče .... hmmmm *1*
guest Muž hafaneQ (martin_horacek@centrum.cz) ... 22.03.2010 11:08:06 ... (25/56)
Re (8): Jen do roho hafi.
Odpověď na příspěvek od dronty ( mailto:potrosek@seznam.cz ) z 22.03.2010 10:31:18:
to je pravda... nu tadyty ubožáci si můžou založit fórum "Ubožáci" :-)
-----------------------------------
hafík jako každej jinej *2374*
MOJE FÓRUM - Uživatelské fóra / Osobní / .:: U hafíka ::.
...a prostě konééééééééééééééééééééc *3* *3* *3*
guest Muž dronty (potrosek@seznam.cz) ... 22.03.2010 10:31:18 ... (24/56)
Re (7): Jen do roho hafi.
Odpověď na příspěvek od hafaneQ ( mailto:martin_horacek@centrum.cz ) z 22.03.2010 10:24:54:
No tobě do malých dětí, mě do důchodců.........Tobě závidí mládí, páč už ho má dávno za sebou, mě důchod, páč ho má daleko před sebou.....A oběma závidí smysl pro humor, který on vůbec nikde nezískal a koupit nejde.
guest Muž hafaneQ (martin_horacek@centrum.cz) ... 22.03.2010 10:24:54 ... (23/56)
Re (6): Jen do roho hafi.
Odpověď na příspěvek od dronty ( mailto:potrosek@seznam.cz ) z 22.03.2010 10:20:55:
Hani, dost je dost....... je sice k politování že takový ču..ci existujou, ale moc je moc....................
Nechci aby z mýho fóra byla nějaká atrakce, kam se chodí všichni zasmát - byť i oblíbená.
Nadávat mi do "malech dětí" už je síla.....
-----------------------------------
hafík jako každej jinej *2374*
MOJE FÓRUM - Uživatelské fóra / Osobní / .:: U hafíka ::.
...a prostě konééééééééééééééééééééc *3* *3* *3*
guest Muž dronty (potrosek@seznam.cz) ... 22.03.2010 10:20:55 ... (22/56)
Re (5): Jen do roho hafi.
Odpověď na příspěvek od hafaneQ ( mailto:martin_horacek@centrum.cz ) z 22.03.2010 06:55:04:
Jééé, to je škoda, že ho sem nepustíš! Víš, jaká je s ním sranda? Ty myšlenkové pochody zajíčka ušáčka jsou nádhernou ukázkou myšlení některých mozků, co maj jen jednu mozkovou buňku. A o tý srandě to přece je, ne? *2374*
guest Muž hafaneQ (martin_horacek@centrum.cz) ... 22.03.2010 08:12:21 ... (21/56)
Pomsta
Nedávno (rok 2007) dávali v rádiu North Music pořad "Pomsta je sladká". Teď už ale ho nedávají. Není nikde k poslechu, jen na northmusic.cz.
No a já vám sem hodim přepis jednoho telefonátu. Moderátor je Vláďa Barák.
----------------------------------------
TŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮT TŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮT TŮŮŮŮŮŮŮŮT.
p. Hladká: haló haló Hladká!
p: Barák: Dobrý den, tady Barák, I.T.
p. Hladká: No.
p. Barák: Podívejte se, já jsem na úseku správy počítačové sítě tady na úřadě.
p. Hladká: No.
p. Barák: A už vám někdo oznámiál váš nový email??
p. Hladká: Já mám jeden email.. já nepotřebuju...
p. Barák: No právě, jenže my jsme museli všechny emaily předělat podle nových norem. Prostě tam budete mít jenom přijmení.
p. Hladká: Ale já tam mám jen příjmení!
p. Barák: Podívejte se, no takhle... já nemám čas
p. Hladká: No já taky ne....
p. Barák: Od zítřka vám bude fungovat nový email, tak buď si teď napíšete jakej,. nebo budete zítra plašit, že vám to nejde.
p. Hladká: A jako kdo to tohle zařídil?
p. Barák: Poslouchejte mě, svými otázkami si zatěžujte někoho jiného, dámo...
p. Hladká: Ježiš prosím vás, vy voláte mě a já... no něco chcete ode mě.
p. Barák: no já vám chci oznámit váš nový email, takže si pište... a remcejte si po pracovní době!!!
p. Hladká: Jéžiš....
p. Barák: takže pište si... zubatá@...všechno malýma
p. Hladká: jaká zubatá?! Já jsem Hladká!!
p. Barák: vy nejste Zubatá?
p. Hladká: no nejsem Zubatá!!!!
p. Barák: no ale koukám že jste na mě docela hubatá
p. Hladká: máte nějaký básnický střevo ne?
p. Barák: no to je možný...
p. Hladká: Jako prosím vás.... jste schopnej si při své inteligenci zi zapamatovat Hladká!!!!, Hladká!!!!!
p. Barák: já jsem k vám dostal tyhle údaje. paní Zubatá!!
p. Hladká: ale prosím vás tak to jste úplně mimo!!!!!
p. Barák: Takže by to bylo... já nevím... já tafy mám ještě bezzubá.
p. Hladká: No jako opravdu vtipný....
p. Barák: Ach jo.... jelen! opravdu jelen!!!
p. Hladká: Jakej jelen!!! jakej jelen??
p. Barák: Já jsem z vás jelen ženská sakramentská!!!!
p. Hladká: já jsem z vás jelen!!!!
p. Barák: no... poslouchejte mě, to by jste musela bejt laň, když jste rodu ženského!
p. Hladká: Hele vy fakt to máte vypatlaný!!! Prosím vás! Já nemám čas poslouchat kdo z nás je jaký zvíře nebo co je za zvíře! Nechte mi můj email! A vykašlete se už na to!!!!
p. Barák: TZak si pište... zubatá@....
p. Hladká: (řve) JAKÁ ZUBATÁ PROBOHA!!! PROBOHA!!!!!JÁ SE PROSTĚ... NE... JÁ NEMÁM ČAS SE BAVIT S BLBAMA!
p. Barák: ještě vám můžu dát plešatá@.....
p. Hladká: NE!!! No helejte, já si tohle vyřídim s nadřízenýma orgánama, s vašema nebo mejma... prosím vás už mi nevolejte!!!! Už mi nevolejte!! U ž nechci od vás nic!!! Abych tady řešila nějakýho blba po telefonu, to ne! to ne!! Jestli nejsi schopnej si zapamatovat, že jsem Hladká a ne Zubatá ani Plešatá!!!!! Tak mi prosím vás nevolejte!!!!! Nebudu tohle řešit. Už toho mám dost!!!!!!!
-------------------------
A teď následuje :-) reakce objednavatelky.... :-)
celou pomstu i tu reakci si pusťte tady: http://archiv.northmusic.cz/podcast/p...a/POMSTA20080222.mp3

Jméno pomsty je "Zubatá"... asi víte proč :-)



-----------------------------------
hafík jako každej jinej *2374*
MOJE FÓRUM - Uživatelské fóra / Osobní / .:: U hafíka ::.
...a prostě konééééééééééééééééééééc *3* *3* *3*
guest Muž hafaneQ (martin_horacek@centrum.cz) ... 22.03.2010 06:55:04 ... (20/56)
Re (4): Jen do roho hafi.
Odpověď na příspěvek od hafaneQ ( mailto:martin_horacek@centrum.cz ) z 22.03.2010 06:53:19:
A králíku, už sem nemůžeš psát!!!!!!!!!!!!!

-----------------------------------
hafík jako každej jinej *2374*
MOJE FÓRUM - Uživatelské fóra / Osobní / .:: U hafíka ::.
...a prostě konééééééééééééééééééééc *3* *3* *3*
guest Muž hafaneQ (martin_horacek@centrum.cz) ... 22.03.2010 06:53:19 ... (19/56)
Re (3): Jen do roho hafi.
Odpověď na příspěvek od kralicekxx ( mailto:kralicekxx@centrum.cz ) z 21.03.2010 16:27:03:
no to co jsi napsal, souvisí jen s tebou!!!! PROČ SEM LEZEŠ????? ZVAL TĚ SEM NĚKDO!!!! TAK VYPADNI!!!!

-----------------------------------
hafík jako každej jinej *2374*
MOJE FÓRUM - Uživatelské fóra / Osobní / .:: U hafíka ::.
...a prostě konééééééééééééééééééééc *3* *3* *3*
guest Muž hafaneQ (martin_horacek@centrum.cz) ... 22.03.2010 06:52:30 ... (18/56)
Re (4): Jen do roho hafi.
Odpověď na příspěvek od dronty ( mailto:potrosek@seznam.cz ) z 21.03.2010 11:36:50:
no né asi :-) debilita 101% *3* *3* *3* ho normálně přidám do ignoru... resp. aby sem nemohl psát..... *2374* a bude vydupábno

-----------------------------------
hafík jako každej jinej *2374*
MOJE FÓRUM - Uživatelské fóra / Osobní / .:: U hafíka ::.
...a prostě konééééééééééééééééééééc *3* *3* *3*
guest Muž kralicekxx (kralicekxx@centrum.cz) ... 21.03.2010 16:27:03 ... (17/56)
Re (2): Jen do roho hafi.
Odpověď na příspěvek od hafaneQ ( mailto:martin_horacek@centrum.cz ) z 21.03.2010 08:33:52:
Jako blbec se jeviš ty sám bo sis podle všeho toto fórum založil jen proto že se chceš ukázat a hodlás tu množit osobní útoky.. Omluvou ti je že si eče z velké části děcko což je zřejmé z tvých dosavadních příspěvků v rámci chatu.. *1**1876*
Stálý Správce : FLIRT *13*

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 1 | 2 | 3 | 4 z 6 | 5 | 6 | » | Poslední

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: