XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Uživatelská fóra / Osobní / Pobřežní hlídka

 

Pobřežní hlídka

Pobřežní hlídka

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Mitch_ikova pláž
Máš možnost jednu,
skrz tuhle bednu,
jít s Mitchem mořem,
Pamely hoře prožívat znovu
a díky klávesám být s námi a ne sám.
A tak ve chviličce světem
můžem plovat s naším chatem.
Přijď sem honem !
Nebo bičík vezme na Tě Baywatch mitch_ik Ďáblík   *66* Hroznej smích   *3* Hroznej smích   *3*

Moderátoři: mitch_ik

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 

mitch_ikČerná hvězdička Žena mitch_ik (mitch.buchanon@centrum.cz) ... 30.12.2010 11:30:01 ... (Strom/Strom)
Plovákovo
Hi,
letošní Vánoce proběhly v celku na pohodu. V práci nebyl takovej blázinec jako před třemi lety. Sice si pořád lidi kradli košíky, ale cajk *3*. Poprvé po pěti a něco letech budu mít volno na Silvestra a vůbec z toho nemám radost. Šmarjá, čím já se zabavím .. Myslela jsem si, že ho budu trávit klasicky doma, že kolem desátý večer lehnu do pelechu a zaspím i ohňostroj. Jenže Mildík by chtěl trávit Silva se mnou. Což o to, moc ráda s ním budu, ale bejt na chatě s dalšíma pěti lidma, který ani jeden z nás nezná, to není nic pro mě *8*. A aby toho nebylo málo, jsem nachcípaná a fakt nemám náladu na neznámé lidi, se kterýma bych trávila společné spaní. Znáte to, když má čék ucpanej rypák a trápí ho kašel, tak jsou noci fakt úmorný. No, doufám, že vy budete mít Silvestra podle sebe a vydaří se. Já si budu snít o své postýlce bez ožralých a neznámých čumilů *3*.

Za pár dní budu zase blíž smrti a řeším dilema, jestli dělat oslavu nebo ne. Nechci se srát s pohoštěním, nechci bejt někde v hospodě, kde to vyjde všechno na další peníze, ale zase dost lidí zve mě a je to blbý neudělat něco pro ně. Mám já to starosti *8* *3*.

A něco pozitivního: V lednu jedu na koncert Iné kafe, o týden na to ples nejmladší sestřenky a o týden dál inventoška *25* *3*. V únoru má brouk narozky a já mám pro něj lupeny na koncert Scooteru *66*.


No a teď zdar *40*.

*4220* Plováček *4652*
guest Muž Beruska.69 ... 16.01.2011 17:54:37 ... (Strom/Strom)
Re: Plovákovo
Odpověď na příspěvek od mitch_ik ( mailto:mitch.buchanon@centrum.cz ) z 30.12.2010 11:30:01:

To je smutný, zjistit, že co je novýho a tak z xchatu *369**3*
mitch_ikČerná hvězdička Žena mitch_ik (mitch.buchanon@centrum.cz) ... 17.01.2011 23:15:27 ... (Strom/Strom)
Re (2): Plovákovo
Odpověď na příspěvek od Beruska.69 z 16.01.2011 17:54:37:

Nebreč *3*. Bych to sem ani nepsala, jen nechci ohrozit mé fórum *3*.

*4220* Plováček *4652*

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: