XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Nikkky

Nikkky

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Kočkov *40*
Tak jsem si taky založila svoje forum, tak jsem zvědavá, jak dlouho vydrží Hroznej smích   *3*

MůJ WEB: http://nikkky.georgo.org


Kde se vyskytnu (pokud se to nepototo...)

květen - víkend u pipinna Já nic   *712*
červen - Jeseník porod Roxy
srpen - Adršpachy

Takže kdo mě touží vidět, máte možnost Hroznej smích   *3*Hroznej smích   *3*Hroznej smích   *3*

Moje přání: http://www.wishlistr.com/nikkky

Prosím nespamovat Já nic   *712*

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 

guest Muž Nikkky (Nikkky@vbaliku.cz) ... 29.07.2008 10:42:24 ... (Strom/Strom)
Česká pošta a její služby :D
Posílali jsme s kamarádkou balíček... asi po 14 dnech pořád adresátovi nedorazil, tak jsme začali zjišťovat... na poště nám řekli, že se balíček ztratil, a že do 15ti dnů přijde poštovné nazpět a do 30dnů udaná cena balíčku... uplynulo 20dní a stále se nic nědělo... zavolala jsem tedy na poštu, udělala tam dusno a na druhý den přišla složenka na 56,- poštovného, a v pátek oznámení, že mi bude připsáno na učet 1500,- ... pohoda vše bylo vyřešeno :) a dneska ráno? pošťák donesl balíček a co v něm bylo? zásilka prej nebyla vyzvednuta - s datem 24.7. a balíček nám donesl nazpátek... zajímalo by mě, jak našli ztracenou zásilku, když uznali že ho ztratili - mám to i písemě...*3*

*3202**4678* Nikkky - I kočky už mají svůj web

DeBiLiTa NěKtErÝcH lIdÍ nEzNá MeZí!!!!
BC. Žena BC. (adelkabc@centrum.cz) ... 12.08.2008 10:47:01 ... (Strom/Strom)
Re: Česká pošta a její služby :D
Odpověď na příspěvek od Nikkky ( mailto:Nikkky@vbaliku.cz ) z 29.07.2008 10:42:24:

Co se pošty týče.. asi ji přestává věřit,čim dál více lidí.. viděla jsem to na táboře.. kdy cca 80% balíků dětem nepřišlo poštou ale PPL apod službou.
LiThius.di.aLumiNiModrá hvězdička Muž LiThius.di.aLumiNi (lithius.di.alumini@seznam.cz) ... 12.08.2008 13:20:12 ... (Strom/Strom)
Re (2): Česká pošta a její služby :D
Odpověď na příspěvek od BC. ( mailto:adelkabc@centrum.cz ) z 12.08.2008 10:47:01:

No že by na tom zrovna PPL bylo nějak úžasně se říct nedá...

"God loves you, unless you have tattoos, in that case, you are going to hell"
BC. Žena BC. (adelkabc@centrum.cz) ... 12.08.2008 15:40:16 ... (Strom/Strom)
Re (3): Česká pošta a její služby :D
Odpověď na příspěvek od LiThius.di.aLumiNi ( mailto:lithius.di.alumini@seznam.cz ) z 12.08.2008 13:20:12:

tak to mě zatim vždycky všechno v pohodě přivezli ..tak jsem s nima v klídku.. a na tábor nám to vozili poctivě až k bráně :D

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: