XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Uživatelská fóra / XChat / Rozhovory XChatu

 

Rozhovory XChatu

Rozhovory XChatu

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Nyní se můžete ptát administrátora Lorinka
Nyní na vaše dotazy odpovídá Lorinka - http://xchat.cz/Lorinka
Čas na pokládání otázek je cca měsíc, dva. Poté se otázky shrnou a předloží dotazovanému. Kromě otázek od uživatelů odpovídá také na obecné otázky o své osobě a ti, co mají zájem mohou odpovědět i na piškotovou buchtu s kozím sýrem.

Pravidla otázek
► Dotazovaný má právo neodpovědět na jakoukoliv otázku
► Otázky stejného nebo podobného významu se ponechají pouze v jednom znění
► Otázky spadající na fóra Dotazy, Nápady nebo Stížnosti (vše Kontakt s adminy) jsou bez zálohy smazány, toto fórum je o zábavě, ne o pracovních záležitostech
► Otázky, které jsou v dotazníku a otázky typu "Jak se máš?", "Máš mě rád?" či "Co si o mně myslíš?" jsou též mazány
► Otázky na něž je možné odpovědi nalézt na jiném fóru, na profilu atp jsou taky zbytečné...
► Za všechny otázky splňující výše uvedené body děkuji

Již odpovídali:
Černá hvězdička   *401* Blondezwerg (21.12.05), feed.trough (23.8.06), GymJWM (4.7.05), KeithT (28.8.05), PLEMar00 (12.12.06),puntulinecko (23.7.09), wolod (15.03.07)
Červená hvězdička   *373* Prazdroj (02.06.05), Stanli (20.06.05)
Žlutá hvězdička   *371* acorp (7.11.05), AngeL8Lady(15.6.06), Bacteriss (16. 8.), blala (22.04.09), carnero (09.10.05), Cobinka (11.10.09), eddie__M ( 12.3.06), ELfkaM (26.05.), Finch_man (21.7.08.), Georgo10(1.10.06), Giggo (5.12.05, 22.11.10), gooryk (1.12.11)), Hec (22.11.05), Hornet (10.6.05), Jardys.007 (13.8.10), kisant (11.09.), Lucy (14.11.06), makrela4(21.07.06), mar.tan (11.4.06.), MartinaMala (6.9.08), MedaBeedaa(15.5.06.), mitch_ik (11.11.07), MocelaUmbra (17.7.05), MrNeo ( 9.1.06.),opiFka (6.11.08), safety (22.2.07), Segi001(15.1.09), Sissi (14.2.08), SiSU (31.8.10), snehulka (8.10.07), SoadKa (6.4.11), Waistnex (8.7.06), ZasEjSEMtady (31.07.),
Zelená hvězdička   *398* Allyson. (21.7.07), Jim_x (23.6.08)
Modrá hvězdička   *391* bOhdY (25.09.), Castleback (1.5.2006), Mates (23.1.07), onovy.brno (24.10.05), Rop (27.3.06)
Žena   *1311*P.A.N.D.O.R.A.(31.5.06)

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 

GeorgoČerná hvězdička Muž Georgo (georgo10@centrum.cz) ... 18.06.2007 18:51:15 ... (Strom/Strom)
carnero - Dotazník
Obecné

Přezdívka na xchatu: carnero
Věk (podle občanky): 24
Věk (jak se cítíš): 26
Výška: 195
Váha: 64
Pohlaví (podle občanky): muž
Pohlaví (jak se cítíš): muž
Zaměstnání: Převážně http://fotoalba.centrum.cz

Oblíbené

Jídlo: pizza, těstoviny
Pití: Pepsi twist
Alkoholické pití: Starobrno, B52, Absinth
Koření: sůl
Chuť: sladká

Auto: nové Volvo S80, MAN Lion‘s Top Coach
Město: Praha
Místo: v práci u compa
Film: Next
PC hra: Unreal Tournament 2004
Jiná hra: fotoalba.centrum.cz

Barva: černá, modrá
Činnost: programování
Vlastnost u člověka: vlastní názor a životní cíl

Neoblíbené

Jídlo: rybí maso
Pití: cokoliv s umělým sladidlem
Alkoholické pití: tuzemák, Fernet
Koření: ---
Chuť: hořká

Auto: jakékoliv Porsche bez sběrače (tj. každé kromě tramvají)
Město: ---
Místo: tam, kde je moc cizích lidí
Film: ---
PC hra: ---
Jiná hra: ---

Barva: zelená, hnědá, fialová
Činnost: jídlo, sex
Vlastnost u člověka: bezpáteřnost

Ostatní

Jak se máš: skvěle
S kým žijícím by jsi se chtěl(a) setkat: s Bushem (by mě zajímalo, zda je fakt hloupý)
S kým nežijícím by jsi se chtěl(a) setkat: se svým dědou
Píšeš všemi deseti: většinou jen šesti až osmi
Tvůj PC: Notebook ASUS F2JE (15.4“, C2D 1.83, 160G, 1G, WLAN, LAN, BT, WinXP Pro)
Připojení k internetu: ADSL 4 Mbit bez FUP

Tvůj vývoj na chatu:
bežný uživatel (28.08.2000 až 17.06.2004)
SS Česká Lípa (17.06.2004 až 12.12.2004)
zelená hvězdička (12.12.2004 až 26.12.2004)
bežný uživatel (26.12.2004 až 18.01.2005)
SS Česká Lípa (18.01.2005 až 16.02.2005)
bežný uživatel (16.02.2005 až 10.03.2005)
zelená hvězdička (10.03.2005 až konec 03.2005)
žlutá hvězdička (konec 03.2005 az 27.02.2006)
programátor NC (01.09.2006 dodnes)

Jak vznikl tvůj nick: jméno jednoho z mých psů
Závislost na xchatu: rozhodně ne
Máš rád(a) olivy: ne

žoržo *198*
GeorgoČerná hvězdička Muž Georgo (georgo10@centrum.cz) ... 18.06.2007 18:53:23 ... (Strom/Strom)
carnero - Odpovědi na otázky
1) Pepsi nebo Pepsi Light? [ONDR4SH3K]
Pepsi twist (případně ICE)
2) Která škola se ti nejvíce líbila? [ONDR4SH3K]
Líbíla není to správné hodnocení školy. Ale nejvíce mi dala Technická univerzita v Liberci.
3) Jak si stíhal školu a Adminování? [ONDR4SH3K]
Místy nestíhal, proto jsem to na čas (zkouškové) položil.
4) Co tě na Adminování bavilo? [ONDR4SH3K]
Jelikož z toho nic jiného než dobrý pocit není, tak jsem to dělal jen dokud mě to bavilo. Takže ano, bavilo a hodně.
5) Co říkáš nastávajicímu Xchat Teamu? [ONDR4SH3K]
Vůbec nic. Práci adminů již nemám potřebu sledovat a tak některé ani neznám.
6) Jak se ti líbilo na Xchat Párty2? [ONDR4SH3K]
Příliš jsem se dění na XP2 neúčastnil, takže nehodnotím.
7) Jak se ti žije, jako programátor Xchatu? [ONDR4SH3K]
Neprogramuji XChat (tedy většinou ne), ale fotoalba a žije se mi nádherně. Mám práci, která mě baví a jakou jsem vždy chtěl.
8) Co znamená číslo 666 (doufám, že né satanismus), které sis nechal, jako prochatované hodiny? [ONDR4SH3K]
Neznamená to nic, bylo to první číslo, které mě napadlo když jsem přemýšlel, jak se zbavit téměř 5000 hodin a přitom si něco nechat.
9) Jak se ti spolupracuje s GymJWM? Kecá ti to programování ? :D [ONDR4SH3K]
GymJWM mi do ničeho nekecá a to je často chyba. Má obrovské zkušenosti, které mě chybí. A spolupracuje se mi s ním dobře.
10) Koho z Adminů máš nejraději a naopak? [ONDR4SH3K]
Nejraději nemám asi nikoho. ELfkaM odešel. A nejméně rád mám dvojici safety a Pav.m.
11) Jak se ti líbila kuzle.kuzlatko, jako organizátorka Xchat Párty2? [ONDR4SH3K]
Organizovat jsem jí viděl jen Gigga a panáky na baru, takže nemohu soudit. (Nutno poznamenat, že jsem na hlavní stage byl minimálně a to, že jsem ji neviděl pracovat neznamená, že nepracovala ;)
12) Snědl by si červíky? [ONDR4SH3K]
Proč ne? Celkem by mě zajímalo, jak chutnají. Ale asi raději smažené nebo tak něco, nerad jím něco, co mi utíka z pusy.
13) Slipy nebo trenky? [ONDR4SH3K]
Podle nálady nosím obojí. Záleží kam jdu, v čem a jak moctam bude horko :)
14) Neoblíbenější Fórum? (Xhodiny vynech :D) [ONDR4SH3K]
Nápady a chyby (občas se zasměji) a pak el paraiso del carnero.
15) Chutná ti minerální voda Ondrašovka od ONDR4SH3KA z Ondrašova? :) [cZech_kLeki]
Z minerálek asi nejvíc... ale Pepsi je Pepsi, nedá se svítit.
16) zdarec,v čem programuješ,já jsem v pondělí maturoval z programování a to jsme docela jaksi nedal.Dostal jsem asi ten nejhnusnější program co jsem kdy viděl.Jinak jsem se učil programovat v Pascalu a v Delphi [PolBulva]
Programuji v PHP 4.x. Jinak jsem začínal v Pascalu, učil jsem se Delphi, Javu a bakalářskou práci jsem psal v ANSI C.
17) Necítíš se občas jako závislák na IT? [etigo]
Necítím se jako závislák. Jen mam křemík v plastu docela rád.
18) Kolik hodin strávíš u počítače? [etigo]
Notebook mam položený u postele, takže 24 hodin denně. Ale aktivně jej používám zhruba 14 hodin denně, jak kdy.
19) Jaký byl Tvůj první počítač? [etigo]
IBM Cyrix MX PR200, 80 GB, ATi 128 a 17" CRT Nokia 447E. Typy si možná nepamatuji přesně, ale byla to dvoustovka. Počítač jsem dostal docela hodně pozdě a v té době to už byl hodně slabý průměr.
20) Co ti dal, a co ti vzal Xchat? [etigo]
Vzal mi dost času (chatováním nebo stráveným s některýma lidma) a dal mi poznání (chování lidí), zábavu (chatování, fóra) a dobrý pocit (adminování). Rozhodně toho ale nelituji.
21) Proč jsi kdysi vzal post admina? [etigo]
Protože za mnou přišel nějaký Prazdroj o kterém jsem tehdy věděl jen to, že existuje a nabídl mi adminování. Rychle jsem prošel nápovědu abych věděl, co to znamená a zjistil, že to může být zajímavé. Chtěl jsem to prostě zkusit.
22) Co se ti na něm nejvíce líbilo? [etigo]
Možnost pomoct lidem.
23) Kdybys jsi mohl prožít nádhernou dovolenou pouze s jednou osobou z xchatu, kdo by to byl? [etigo]
Nádhernou dovolenou? Asi s tou, která by mi to zaplatila :) Nejspíše s jednou nejmenovanou slečnou.
24) Kteří tři současní admini jsou Ti nejméně sympatičtí? [etigo]
Jednoznačně safety, pav.m a třetí není.
25) Jak by ses jednou větou charakterizoval? (min 10 slov) [etigo]
Deset slov? Jak mam rozepsat větu "svině liná" na deset slov? Nevím, sám sebe nerad chrakterizuji.
26) Kterého rozhodnutí v životě nejvíc lituješ? [etigo]
Dobrým adeptem na litování je druhá šance kůzleti... ale nelituji ničeho. Všechno mě minimálně něco naučilo a zkušenosti se hodí do života.
27) Jaký to bylo poznat Xchat i z té druhé strany, ze strany programatorů? [etigo]
Skvělé. Vždycky mě to zajímalo a teď se v tom můžu vrtat.
28) Nemyslíš si, že pod návalem nových uživatelů ztratil xchat to svoje kouzlo, co kdysi měl? [etigo]
Pro mě měl XChat vždycky kouzlo více jako internetová aplikace než jako komunita lidí. A ta aplikace se vlivem hromady nových lidí nemění. Takže ne, pro mě má své kouzlo stále.
29) Proč Pepsi? [etigo]
Chutná mi, je v ní cukr (když nebylo na kolejích co jíst, cukr byl dobrým zdrojem energie) a kofein (prodlouží den o nějakou hodinku).
30) Bylo ti někde ze sebe na blití, jako mě občas? [etigo]
Ano, bylo. Asi tak od letošního ledna do dubna...
31) Baví tě odpovídat na tyto otázky? [etigo]
Celkem ano, protože si trochu odpočinu a pak půjdu pracovat dál.
32) Myslíš si stále, že je dobré žádat o ruku na sraze xchatu? :-) [Frey]
Myslím, že ano. Já jsem si rozhodně tu zábavu užil. Jen mě pak mrzelo, že to někteří brali vážně - zatímco ja jsem se nakalenej skvěle bavil.
33) Máš rád také autobusy Student Agnecy? [L-o-v-e-l-y-C-a-t]
Když v nich nemusím jezdit, tak ano.
34) Dáváš rád lidem které máš rád hasičák na cestu? [L-o-v-e-l-y-C-a-t]
Jen jedné slečně, kterou mam rád. Ja si vždycky najdu nějakou kravinu...
35) Co bude jako první, co nám uvaříš na oběd v novém bytě? Hroznej smích [L-o-v-e-l-y-C-a-t]
Řekl bych, že přírodní kuřecí řízky se zeleninovou oblohou a americké brambory. Na tom totiž není co zkazit a vypadá to relativně luxusně.
36) Těšíš se na to až se odstěhuješ? [L-o-v-e-l-y-C-a-t]
Ano, neskutečně moc!
37) Jíš krupici? Tu umím dělat nejlíp :D [Georgo]
Jím všechno, co je sladké. A krupici mám hrozně rád, takže tu asi budeš dělat často.
38) Na co jsi ve svém životě nejvíc pyšný? [Georgo]
Na to, že mám za sebou fajn školu, mám práci která mě baví, mám kde bydlet a celkově na svůj život. Ať už je jakýkoliv, poznal jsem, že je skvělý.
39) Budeme kočičku učit soužití i s pejskem? :D [Georgo]
Rozhodně ano. A pejsek bude velký, tak snad to číča zvládne.
40) Kolik hodin denně trávíš v práci? [Elza]
Obvykle devět hodin (občas šest, občas čtrnáct).
41) Kolik hodin denně trávíš prací? :-)) [Elza]
Nemám tušení. Často od probuzení do usnutí.

žoržo *198*

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: