XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Uživatelská fóra / XChat / Chyby XChatu

 

Chyby XChatu

Chyby XChatu

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
forum o chybach Xchatu
Autor fora nevložil zatím žádný úvodní příspěvek

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 214 | 215 | 216 | 217 | 218 z 226 | 219 | 220 | 221 | 222 | 223 | » | Poslední

 

guest Muž fragnatic (pavelkubelka@centrum.cz) ... 01.11.2007 09:44:42 ... (83/2253)
Re (2): Seznam uživatelů ...
.
*459* Odpověď na příspěvek od ADMIRAL-1:
"Snad" a "příště"... fakt super slova *3**3**3*

______
fragnatic
guest Muž ONDR4SH3K (ONDR4SH3K@seznam.cz) ... 01.11.2007 08:18:38 ... (82/2253)
Ranní smáznutí
Smazán OT od *2606**1311*nevimeviime. Screen je u mě.

*44*

Stálý Správce: Místnost 12-13-14-15-16
Fórum: ONDR4SH3K
Certifikátor: Oblast Opava, Ostrava
guest Muž muni-172562 (v.dol@seznam.cz) ... 28.10.2007 17:22:18 ... (81/2253)
Re: náPááD
Odpověď na příspěvek od AncA25 ( mailto:*4161*aaaNNetka@centrum.cz*4161* ) z 28.10.2007 14:49:55:

Puzzle ti vyrobí v každém dobrém kopy centru *47* *3*
Pokud potřebuješ tak nutně více fotek, udělej si z nich koláž v počítači a nahraj to tam jako jeden velký obrázek :)

/mail nepíšu
guest Muž AncA25 (*4161*aaaNNetka@centrum.cz*4161*) ... 28.10.2007 14:49:55 ... (80/2253)
náPááD
Chtěla bych aby na WEBÍKU bylo možno dát více obrazků než 250??...prosím jestli budete odepisovat tak na email:aaaNNetka@centrum.cz předem děkuji.
guest Muž lienka39 ... 25.10.2007 16:18:59 ... (79/2253)
Fotoalba
tedy nefunguji porad .Vubec mi nenacte fotku a nemuzu tim padem zmenit fotky ve webu.....
guest Muž Ci_ba (cyberhawk@seznam.cz) ... 25.10.2007 11:34:35 ... (78/2253)
Re: Webik
Odpověď na příspěvek od lienka39 ( mailto:lienka24@gmail.com ) z 24.10.2007 17:03:52:

Webik si taha fotky z fotoalb, takze bud jste fotku smazali, nebo fotoalba v danou chvili nefungovaly (coz je pravdepodobnejsi)

Kuchař Cíba Potter Buchannon Cafourek *140*
Avatary s.r.o.
Uživatelská fora / Osobní / Cíboviny
http://duels.com/users/register/ka_tugrak
guest Muž lienka39 (lienka24@gmail.com) ... 24.10.2007 17:03:52 ... (77/2253)
Webik
Už několik dní mam problem s načítaním fotek do webíku.Nevíte čím to je?
guest Muž klicovy_uzivatel ... 24.10.2007 10:47:06 ... (76/2253)
chyby ve webíku
Ahojky lidičky se vám někdy stalo že se vám ve webíku nezobrazují některé fotky???Jednou se neukazuje tahle jindy zase jiná...
je to velmi divné...kdybych jer měl smazané tak budiž ale jsou to fotky které ve fotoalbech mám ... Co se nám to s webíkem děje???
ADMIRAL-1 Muž ADMIRAL-1 (admiral1@centrum.cz) ... 21.10.2007 10:31:24 ... (75/2253)
Re: Seznam uživatelů ...
Odpověď na příspěvek od fragnatic ( mailto:pavelkubelka@centrum.cz ) z 14.10.2007 17:59:05:

O tom už se ví...
Bohužel se GymJWM v celkovém shrnutí k této chybce nevyjádřil *105*
Tak snad příště to klapne..
..........


Zdravím Váš Generál námořních sil *291**291**291*
GymJWMČerná hvězdička Muž GymJWM (gymjwm@jaw.cz) ... 18.10.2007 10:26:12 ... (74/2253)
Re: Nezodpovězené příspěvky
Odpověď na příspěvek od Forum z 17.10.2007 23:47:40:

*459* 20. září 2007:
● Na tý intro-stránce u místnosti, kde se vyplňuje ten kód, tak aby se tam v tom popisku místnosti zobrazovali smajlíci a né jen *číslo* ..//.. imho uz se zobrazuji
● Trochu upravit tu ikonku, co se objevuje za každým odkazem na skle (zmenšit). ..//.. snad do budoucna
● Jak jsou v každý kategorii nahoře ty 2 místnosti, tak aby se tam spíš zobrazovali vždycky 2 náhodný místnosti z daný kategorie místností, ve který právě jsem (myslím, že taková reklama nový stálý místnosti není až tak nutná, ne?) ..//.. ne, je to ciste pro ucely NC
● Přidat do nastavení možnost vypnout nebo zapnout zobrazovani nahledu youtube a obrazku (Zapnuto - zobrazovat nahledy youtube a obrazky
Vypnuto - ukazovat jen linky na video a obrazek) ..//.. zatim urcite ne
● Bylo by možné si nastavit, aby se mi všechny profily zobrazovaly v původní verzi. ..//.. ne
● Neni pruhledna inkonka "je online" v přátelích a jinde. ..//.. vime
● Špatná délka pole formuláře pro vyplnění e-mailu v nastavení - http://xchat-vylety.cholerik.cz/chybka.PNG ..//.. ja to mam OK
● Horizontální posuvník ... U šeptacího okna se stále zobrazuje dole ten horizontální (vodorovnej) posuvník, až když se okno roztáhne myslím na dvojnásobek do šířky, tak zmizí, asi je tam někde daná pevná velikost toho skla Koukám na tebe *18* ..//.. je tam dynamicka sirka a IE6 s tim ma problemy

*459* 30. září 2007:
● Co takhle kdyby se někde v nastavení dalo vypnout/zapnout zobrazování FlexiFrame? ..//.. aktualne neplanujeme
● Možnost nastavit si barvu písma v jednotlivých částech profilu. ..//.. snad do budoucna
● Šlo by si alespoň v úvodním vzkazu pro návštěvníky profilu vybrat, zda-li chci text vycentrovat do leva / střed nebo do prava? ..//.. snad do budoucna
● U podmínek vstupu do místnosti je nějak omezen počet znaků? Mohlo by tam být počítadlo? ..//.. jeste se bude resit
● Fotoalba: Jak je v pravém sloupci název alba, kdy bylo vytvořeno a tak, šlo by přidat i kolik obsahuje fotek a komentárů? ..//.. zvazime
● Podobně jak je při psaní příspevku dole tlačitko Podpis, tak bych tam přidal tlačitko Video a Obrazek. ..//.. a co by melo delat?
● Všude je "Fórum" a v moje menu je "Forum". ..//.. nj, stane se :)
● Když na sklo hodím link na cokoliv, a kliknu na něj, tak se za jeho adresu přidává vždy otazník (a to jak do nového okna, tak do flexiframe). To způsobuje nefunkčnost například linků na *.jpg a tak podobně... Je to bug nebo undocumented feature? ..//.. to je imho fixed
● Mohla by se dát měnit šířka FlexiFramu? ..//.. tusim ze ne :)
● Včera šlo krásně šeptací okno a dneska hláška V případě potíží vyzkoušejte lite verzi XChat místnosti. a pořád to načítá.. Po kliknutí se objeví krásná věc chyba parametru: rid. ..//.. chybicka
http://new-name.chytrak.cz/tapeta.JPG, http://www.duuskrtitprasatko.wz.cz/tapetace.jpg, http://img223.imageshack.us/img223/860/95579499qt4.jpg - Stává se to hlavně když IE vyhodí chybu scriptu Řádek 22, Znak 3, Event není definováno. ..//.. uz by snad melo byt opraveno
● Na homepage XChatu dát malý seznam naposledy navštívených místností, s odkazem pro vstup. ..//.. v tuto chvili neni mozne
● U vzhledu Radox není 1px mezera mezi oblíbenými smajlíky. ..//.. mrknem
http://ucibera.ic.cz/screeny/sklo.JPG - Ty casy jsou tam nejak divny. Mi prijde jakoby to ten radek, co je tam dvakrat, nezvladlo schroustnout napoprvy tak to poslalo nadvakrat. Pohyboval jsem se v septacim okne. ..//.. o tom uz se tu psalo
http://www.admiral-1.winexec.net/xcha...ybka%201%20+%202.JPG - Když je zaškrtnuto, že chci zobrazit jenom holky, po prvním refreshi skla nebo odeslání textu se mi zase zobrazí všecko. ..//.. divne, mne to funguje
● Když si dá člověk Ukazovat čas zpráv: NE, tak se mu stejně ukazuje. ..//.. pokud vim, tak u novych zprav ne
● Zdravím... mám takový problém... nevim jestli to sem patří nebo ne, ale to je fuk:)
Nezobrazi se mi stranka když chci vstoupit do místnoti, místo toho, se mi otevře na stáhnutí nějaký modchat. když to stáhnu a chci to zapnout, tak se mi ukaže ať vyberu program ve kterém to chci zapnout. Nevím co s tím. a na xchat bych se ráda koukla:) Ten modchat se mi chce stáhnout v jakémkoliv prohlížečí, ať FF, mozilla či netscape... ..//.. chyba bude nekde spis u tebe
● Zdravím, od zavedení kódů se nemohu dostat do místnosti 30 a více. Po opsání kódu do chlívku a stisknutí tlačítka vstoupit mi najede tato prázdná stránka - http://xchat.centrum.cz/~~form/login/...tik.cz&cookies=1 ..//.. jde to priblizit? to vypada jako automaticke odhlaseni
● Starý chat běžel za proxy serverem bez problémů. Teď když se přihlásím do místnosti, tak mi to vypíše zdrojový kód a utrum... Co s tím? ..//.. melo by to behat stejne za proxy jako bez proxy, z popisu fakt nic nepoznam
● Od té doby, co proběhla poslední rozsáhlá změna se mi pravidelně tapetuje sklo příchodem nebo odchodem jednoho člověka. Prostě do místnosti vstoupí nick a já mám hlášku o jeho příchodu na skle třeba i 12x (v těch horších případech; obvykle je tam tak 6x) a to stejné se děje i při odchodu. Občas se mi taky obřádek těch příchodů zobrazuje stejná věta někoho, kdo jí zřejmě stihl napsat těsně po příchodu nebo odchodu jiného člověka. Zastavit se to dá akorát aktualizováním stránky, což sice je možnost, ale nepřipadá mi to optimální. Nejsem jediná, komu se to občas děje, už mi to říkalo v místnosti víc lidí (jiným se to zase neděje kupodivu vůbec).
S tím, že se na skle někdy neobjeví věta, kterou jsem napsala a odeslala, jsem se už setkala taky.
Nastavený vzhled mám stále červený (už déle než rok). ..//.. opet uz tu bylo popsano

*459* 17. října 2007:
● - nefuguje /CLS. ..//.. jako prikaz nebo vubec?
● - obrátit strom výpisu na foru. Aby byl poslední příspěvek nahoře ..//.. ne
● - Nefunguje možnost zakázat šeptání. I při zakázaném šeptání mi lze šeptat ..//.. se podivam
● - Navrhuju změnit způsob přededávání nicku do formuláře při kliknutí ze skla takto: nick by se přidával za aktuální pozici kurzoru, čili by se nepřidávala ani dvojtečka za nickem, dvojtečka by mohla zůstat při předání do prázdného formuláře ..//.. zvazime
● - Uživatelé by si mohli nastavit vlastní tapetu na sklo k jakýmukoliv vzhledu. Nemuseli by se všichni učit, jak to funguje přes stylish a každej by to uvítal si myslím. :) ..//.. uplne presne to nechapu :D
● - Možnost nastavit si barevně zvýrazněný nick ..//.. zvyraznuje se tucne, zatim se zmena neplanuje
● - Možnost vkládat do profilu JAVA aplety ..//.. ne
● - Zjistil sem jednu chybu nevim ci tu uz je... ale v IE to funguje v poho ale v FF třeba... mi autorefresh jde nekdy v poradku a pak z niceho nic zustane na nule a seknese... tudiz musim manual refresh cize F5.. jo a v IE sem videl ze se odpocitaval stylem 5...3...1...0 ... taky divný ..//.. to ze se sekne odpovida stavum, kdy vypadavalo sklo... bohuzel nahodnost tohoto jevu zatim nedala moznost jej najit
● - K tem vzkazum... docela mi nesedi veliksot fotky v vzkaz pro navstevniky.. jako náhled o velikosti 80x60 px je docela malej a mizernej... i mensi jak v mobilu.. nechcete nahodou udelat trosicku vetsi ? tak 200x150 kdyz uz tam sou i videa ve velikosti 300x200 bo kolik ..//.. je to std. velikost fotoalbiho nahledu
● - ni kdyz si dam vyhledavani tak mam moznosti vyberu v kolonce lokalita podle mista, ale spousta profilu nama misto vyplneno a ty pak nejsou videt, neslo by pridat radek nevyplnena lokalita? Nebo to nazvat jinak? A neslo by retezit nektere parametry? Treba vybrat dva kraje, ..//.. tak ten parametr proste nevyplnis, ne?
● - http://fotoalba.cz/fotky/7638518 .. u některých obrázků není průhledné pozadí ..//.. fotka nebyla nalezena :)
● - hodit TYP místnosti do nastavení a to buď mezi LITE verzí a nebo NORMÁLNÍ verzí ..//.. v tuto chvili ne
● - Možnost editovat úvodní příspěvek fora i pro moderátory ..//.. zatim ne
● - V posledních asi dvou dnech se neuvěřitelné seká Xchat, jako místnost pro chatování. Abych byl konkrétnější, tak se sekají smaily, dycky to jako na sekundu nebo 2 sekundy zamrzne. Tím pádem se sekne i psaní, tak třeba píšu píšu, pak je to chvilku seknuté a najednou tam naskočí třeba 5 slov, které jsem stihl napsat během toho zamrznutí. ..//.. co znamena sekaji se smajli? to vypada spis na problem lokalniho procesoru (pocitace)
● - Jak je možný, že se změní adresa obrázku, co mám nastevený jako pozadí profilu. Fotku sem z fotoalb nemazala a ani s ní nic nedělala. A najednou se změnila její adresa, takže profil sem měla s děsnym bílym pozadím.. ..//.. kvuli uprave storage fotoalb, bude se to postupne zase opravovat
● - V liště nahoře, tam, kde je Můj Profil, Webík, Vzkazy, Fotoalba, atd. by vedle poznámek mohlo být v závorce číslo, kolik uživatelů z poznámek je online, ať tam nemusím klikat, když online nikdo není. ..//.. ne

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 214 | 215 | 216 | 217 | 218 z 226 | 219 | 220 | 221 | 222 | 223 | » | Poslední

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: