XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Záhady

Záhady

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
o věcech nadpřirozených
Autor fora nevložil zatím žádný úvodní příspěvek

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 z 16 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | » | Poslední

 

guest Muž B.h.E ... 17.10.2006 09:07:48 ... (72/152)
Zahada
Mne se jednou stala zahada že segra byla pryč matka taky a zvonil mi mobil a ty odezvy toho telefonu šli z podlahy od segry z pokoje ikdyz do dnes 100% vím že jsem ten telefon nechaval na stole u mně v pokoji do dnes nad tim přemejšlím co se stalo*1*ještě ten telefon ani nebyl moc vidět protože byl za segry batohem schovan
guest Muž ViLLe_VaLO (ville_valo@centrum.cz) ... 11.10.2006 01:12:43 ... (71/152)
Re (2): Na téma...
Odpověď na příspěvek od kavanekp ( mailto:kavanekp@seznam.cz ) z 21.09.2006 19:15:46:

Spousta podobných příběhů proběhne novinami :-) i časopisy.....člověk tomu i začíná věřit, je schopen i pochybovat o tom, co je či není normální, jelikož pohyb lidských duší po světě a hledání spravedlnosti, či osvobození je mýtus dávnověký :-)

U nás kolovala povídka, že " Na tužínce" chodí každou půlnoc duch ubodaného mladého chlapce a sténá a volá o pomoc. Nevím zda je to tím, že to místo je zatraceno, či to vzniklo spíše z toho důvodu, že tam došlo k přepadání lidí*105*
guest Muž ViLLe_VaLO (ville_valo@centrum.cz) ... 11.10.2006 01:06:29 ... (70/152)
...
Jen by mě zajímal, jaký máte názor na převtělování.... ! Čím víc nad tím přemýšlím, čím více čtu článků avídám filmů, tím více nabývám názoru, že nežijeme pouze jednou ;-)
guest Muž eresto ... 10.10.2006 22:31:56 ... (69/152)
Re: Ahojky
Odpověď na příspěvek od junglefairy ( mailto:holli12@seznam.cz ) z 28.01.2006 12:12:09:
Sežeň si knihu nebo DVD o Velikonočních Ostrovech a zjistíš jak to dělaly. :-) Jsou to jen teorie, protože se nemůžem podívat do minulosti aby nám někdo z těch lidí řekl jak to dělaly. jsou o tom bláznivé spekulace, ale některé dost věrohodné.
Každopádně přišly na technologii která nebyla moc průlomová, začly nejdříve s malými sochami (bylyto náhrobky náčelníků a vysoce postavených osob, resp bohové. Jeden mrtvý-jedna socha "bůh z mrtvého") třeba i vytesanými do struskovité lávy nebo čediče. Stím problém nebyl, ale jak postupovali k náhorním plošinám stavivo bylo tvrdší a těžší a museli dát hlavy dohromady aby jejich zvyky nezanikly ale byly dleko monumentálnější. Až jednou dělník vytesal pro svého velitele který bojoval za jejich "kus země" socu MOAI to je ta "největší", ale jak ji vztyčit aby jejich náčelník nebyl zatracen a stal se bohem až zemře? No určitě to neudělal týpek v auto jeřábu jak by tomu bylo dnes! To by nebylo žádné prokázání úcty ani prozba k bohům aby ho vzaly mezi sebe,ne? Byla to několikaletá dřina a spousta lidí kteří sochu "dovedli" na místo a tam ji postavili (paradoxem je že kameny nebyly z místa kde socha sála) pravděpodobně pomocí konstrukce která měla ulehčit celý proces,resp. rituál. jenže materiál který používaly za tisíc let přírodě podlehl (zřejmě dřevo a měké kovy mosaz,měď bronz) a rozložil se. A tak se nikdy nedovíme jak to přesně bylo, můžeme se jen domnívat, neboť nálezy z těch míst nedávají úplný smysl a jen se domýšlí co a jak k čemu sloužilo.
Jedno je jisté, nabyl to Asterix a Obelix ani ufo ani cestovatelé časem, byly to domorodci kteří měli velký důvod si svých "politiků" vážit. :-)
guest Muž kavanekp (kavanekp@seznam.cz) ... 21.09.2006 19:15:46 ... (68/152)
Re: Na téma...
Odpověď na příspěvek od Donn ( mailto:Jaroslav.Zabransky@seznam.cz ) z 01.05.2006 12:26:44:
To je pomalu na pořad Věřte-Nevěřte.Jestli je to tak jak se tu popisuje,tak to je síla.Duchovní svět vtom případě existuje,stejně jako paralelní světy.To je matematicky dokázáno viz.teorie strun a hyper strun a teorie membrán.
guest Muž ViLLe_VaLO (ville_valo@centrum.cz) ... 22.06.2006 00:56:35 ... (67/152)
Re: My osobní tento,e názor:-)))
Odpověď na příspěvek od verynicegirl z 23.02.2006 19:46:44:

Sice to není strašidelný, ale bylo o bermudském trojúhelníku natočeno spoustu dokumentů a já sám jsem toho názoru, že tento "příroodní úkaz" existuje ;-)

*1178*
guest Muž Donn (Jaroslav.Zabransky@seznam.cz) ... 01.05.2006 12:26:44 ... (66/152)
Na téma...
Ahoj,jsem z malého městečka na jihu moravy.Ale v našem malém městečku jsou,nebo vlastně byly tři nemocnice ( dnešním dnem už jen funguje jedna ) jednou z těch tří nemocnic byla i dětská,dnes je už zrušena přestěhovaná do okresního města Břeclav.Z dětské nemocnice se stal hotel,tak a konečně se dostáváme k jádru tématu *1799* *1799*
V nemocníce i děti umírali,jejich malá tělíčka byla ukládané do sklepa,kde byla pro tyto účely zřízena i malá márnice.Dnes ve sklepě jsou brambory....malej sklad pro hotel a hlavně kuchyn.
V hotelu se prý nese v noci dětskej pláč a nářek,hosté si stěžují že po hodbách v nočních hodinách běhají malé děti a pláčou ...Kuchařka když jede výtahem do sklepa pro brambory,tak se zastaví a všude se zhasne,po chvíli si výtah rozjede a prosklených dveřích výtahu jsou dětské otlačky rukou *1799* *1799*
Sám jsem byl svědkem záhady našeho hotýlku.Jednou,asi tak před 7 lety jsem se vracel k ránu domů a kolem zádní části hotelu vede malej chodníček ( zkratka ) šel jsem po něm a najednou zaslech slabé volání o pomoc asi tak třikrát.Co to bylo....postupem času jsem se dozvídal o zahadách našeho hotelu a dával si věci do souvislosti.
Možná jsou to jen vše vymyšlené věci,ale v každém případě je krásné a pravdivé pořekadlo že na každém šprochu je pravdy trochu

S pozdravem Donn *167*
Z0MBie Muž Z0MBie ... 17.04.2006 17:57:39 ... (65/152)
Re (2): .
Odpověď na příspěvek od mar.tan ( mailto:mar.tan@centrum.cz ) z 17.04.2006 14:03:41:
neco zahadnyho? ne-e, bohudík *72*. snad. tady z tech veci mam strach, ale presto mne docela lakaj *72*
mar.tanČerná hvězdička Muž mar.tan (mar.tan@centrum.cz) ... 17.04.2006 14:03:41 ... (64/152)
Re: .
Odpověď na příspěvek od Z0MBie z 17.04.2006 13:30:07:

A ty jsi zažil nebo slyšel o něčem takovém? *18*

Martin
Z0MBie Muž Z0MBie ... 17.04.2006 13:30:07 ... (63/152)
.
záhadou mi je, proc takovy krasny téma zustava tak neobhospodorovavany *20*

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 z 16 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | » | Poslední

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: