XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Hafani *47*

Hafani *47*

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
haf haf *3*
Autor fora nevložil zatím žádný úvodní příspěvek

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 z 61 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | » | Poslední

 

guest Muž LeelooDallasova (leeloodallasova@centrum.cz) ... 19.01.2009 02:29:03 ... (526/606)
Re (4): máte v bytě pejska?
Odpověď na příspěvek od JonnyW ( mailto:JonnyW@centrum.cz ) z 17.01.2009 17:43:49:
Nj,jenže si vem,že většina psů by dneska ve volné přírodě neobstála-byli domestikováni,šlechtěni,v některých věcech zhýčkáni a celkově nejsou tak odolní-myslím tedy že srovnávat divoké a domácí není nejlepší.Ale i tak asi vím,co jsi chtěl říct-snažit se(a to nejen psům,ale všem zvířatům chovaným v zajetí)udělat podmínky co nejpodobnější těm jejich původním.Ale taky musíš brát ohled na rasu a na psa samotného-stáří,zdravotní *61* Přijďte mezi nás - Uživatelská fóra / Zvířátka a příroda / Zvířecí útulek *205*
guest Muž JonnyW (JonnyW@centrum.cz) ... 17.01.2009 17:43:49 ... (525/606)
Re (3): máte v bytě pejska?
Odpověď na příspěvek od LeelooDallasova ( mailto:leeloodallasova@centrum.cz ) z 13.01.2009 11:32:52:

Rozhodně souhlasím s tím, že pes by neměl být modním doplňkem, ale spíš členem rodiny. Jestli je ale na velké zahradě, kde má takřka neomezený výběh, nebo je zavřený v panelovém bytě 1+1 není opravdu stejné. Pes, ať už se mu věnuješ jakkoliv a chodíš s ním často ven atd je pořád zvíře, kdysi vzaté z přírody, které jistou volnost včetně svěžího vzduchu, změn počasí atd potřebuje. Ideálním stavem je mít na psa čas, chodit s ním ven a mít dům s velkou zahradou. Pokud se mu nevěnuješ, je téměř jedno v jakém prostředí žije.
Rozhov Muž Rozhov ... 16.01.2009 21:31:00 ... (524/606)
Re (7): máte v bytě pejska?
Odpověď na příspěvek od 1BABU z 16.01.2009 20:46:28:
Ten náš s náma spí taky v posteli.A to,když byl štěňátko,tak jsme říkali,že nebude smět do postele,nebudeme ho rozmazlovat a bude poslouchat na slovo.Dnes,po sedmi letech spí s náma v posteli,je rozmazlenej a poslouchá tak,že si dělá,co chce.Ale copak se na něj člověk může zlobit?Prostě ví,jak na nás.Co se týče té postele,je sice mrňavý,ale zabere víc místa,než my dva dohromady.
guest Muž 1BABU ... 16.01.2009 20:46:28 ... (523/606)
Re (6): máte v bytě pejska?
Odpověď na příspěvek od Rozhov z 15.01.2009 22:50:51:
Jo,hřejou, a ne jenom u srdíčka.Dovete si představit ten nářez,když ke mě zalezou večer všichni do postele??Mám sice problém se vejít,ale stejně je to nádhera.Tolik upřímné lásky najednou,co oni dokáží dát.Jinak moje děti občas hudraj,že naši hafíci se mají líp jak oni.Co se týče pamlsků a privilegií.Taky doufám,že se u nás mají dobře.Dali nám víc,než jsme vůbec očekávali.Zaslouží si to nejlepší.
Rozhov Muž Rozhov ... 15.01.2009 22:50:51 ... (522/606)
Re (5): máte v bytě pejska?
Odpověď na příspěvek od 1BABU z 15.01.2009 20:51:07:
Tak to je přesně moje řeč.Prostě jsou to členové rodiny.My toho našeho máme taky jak dítě.Taky je podle toho pěkně rozmazlenej.A hřeje mě,že vím,že se má snad u nás dobře.
guest Muž 1BABU ... 15.01.2009 20:51:07 ... (521/606)
Re (4): máte v bytě pejska?
Odpověď na příspěvek od Rozhov z 13.01.2009 14:49:40:
zdravím,a souhlasím.Já jsem vždy zastávala názor,že pes do bytu nepaří.Jenže,odříkávného chleba největší krajíc.Nejdřív u nás našla útočiště fenka kříženého pudla,pak fenka retrívra..... a najednou máme psy čtyři.V paneláku.Je to zabíračka,venčení,náklady na krmení v dnešní době,to asi znáte,o očkování a veterinární péči nemluvě.O neustálém luxování chlupů taky darmo mluvit.Ale nedala bych ty naše chlupáče ani za milion.Je třeba uvážit než si pejska někdo pořídí,jestli na to stačí,jak časově tak finančně.Naše psy mám jako další děti,bez nich by mi bylo už ouvej.Takže zdravím všechny chlupáče a přeju jim aby v tomhle roce potkávali jenom ty dobrý lidi,kteří pro ně budou mít jen pohlazení a něco dobrýho na zub
Rozhov Muž Rozhov ... 13.01.2009 14:49:40 ... (520/606)
Re (3): máte v bytě pejska?
Odpověď na příspěvek od LeelooDallasova ( mailto:leeloodallasova@centrum.cz ) z 13.01.2009 11:32:52:
To je přesně moje řeč.Ono nestačí si psa jen pořídit,ať už do bytu nebo na zahradu.Ne každý si bohužel uvědomí,že pes je závazek na kus života.Je potřeba počítat s tím,že pes potřebuje i veterinární léčbu,která není někdy zrovna nejlevnější.A nejen to.Je potřeba s ním chodit ven,i když nám není třeba dobře,ať se nám chce,nebo ne a spousta dalších povinností.Bohužel jsou i ,,lidi'',kteří si to neuvědomují a chudák pes skončí v tom lepším případě v útulku a v tom horším přivázaný v lese napospas osudu.Bohužel i takové hyeny mezi námi jsou.Takže podle mě není důležité,jestli je pes v bytě,nebo na zahradě,důležité je se o něj řádně a s láskou starat!
guest Muž LeelooDallasova (leeloodallasova@centrum.cz) ... 13.01.2009 11:32:52 ... (519/606)
Re (2): máte v bytě pejska?
Odpověď na příspěvek od JonnyW ( mailto:JonnyW@centrum.cz ) z 11.01.2009 22:51:47:

A co si myslis ze dela pes na zahrade? Trikrat ji obejde dokola a pak sebou stejne nekde placne... I kdyz mas zahradu, stejne musis chodit se psem na vychazky... Takze je uplne fuk, pokud mas psa venku nebo v byte, dulezity je mit na nej proste cas a mit chut se psem delat vsechny ty veci co ho bavi (v ramci moznosti - tj. asi ho nenechas valet se v hnoji atd.)... nemam rada lidi ktery maj doma psa, treba golden retrievra (v panelaku treba) a venci ho tak, ze ho privazou pred obchodem a pak jdou zas po nakupu domu, nebo stoji v hloucku kamaradu a pes sedi vedle... ale kdyz kouknete na fotky ktery tyhle lidi maj (pokud chodi na chat, libko aj.) v profilu, tak je tam milion fotek kde jsou se svym psem a pod tim komentare stylu: To je muj ňufánek ňuňanej, moje zlatíško *muuuck* ale ve finale se o toho psa nestaraj tak jak by potreboval... To me fakt stve, ze pes je jen jejich modni doplnek a ziva plysova hracka...

*61* Přijďte mezi nás - Uživatelská fóra / Zvířátka a příroda / Zvířecí útulek *205*
guest Muž JonnyW (JonnyW@centrum.cz) ... 11.01.2009 22:51:47 ... (518/606)
Re: máte v bytě pejska?
Odpověď na příspěvek od JX4 ( mailto:jx4@centrum.cz ) z 05.01.2009 14:57:37:

Myslím, že mít psa v bytě není uplně ideální. Záleží samozřejmě na mnoha okolnostech - o jaké plemeno se jedná (jsou i tací, kteří to vyloženě nesnesou), na tom, jak velký byt máte atd. Když už ale člověk psa do bytu pořizuje měl by si uvědomit, že mu bude muset věnovat daleko více času, než kdyby ho měl na zahradě. Pes doma, kterému se lidé nevěnují je jak týraný, škoda, že si to mnoho lidí neuvědomuje.
guest Muž Tino123 (andrejka.austin@seznam.cz) ... 08.01.2009 07:26:23 ... (517/606)
Re: máte v bytě pejska?
Odpověď na příspěvek od JX4 ( mailto:jx4@centrum.cz ) z 05.01.2009 14:57:37:
Ahoj, já ano. Barzoje. Je v bytě od malička takže nemám problém, a když počasí nebo práce dovolí, jsme věčně venku :o)

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 z 61 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | » | Poslední

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: