XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Orgasmus

Orgasmus

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Jak prožíváte svůj orgasmus? Zkuste popsat jak jej cítíte
Autor fora nevložil zatím žádný úvodní příspěvek

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 

guest Muž liska-E (liska-e@bezkalhotek.com) ... 05.05.2009 14:33:12 ... (Strom/Strom)
:-))
Tak asi teď jsem to zřejmě špatně napsala, nebo co :)

Samozřejmě jsem neměla možnost vyzkoušet všechny chlapy na světě a doufam, že nikdy mít nebudu, ale nesnažte se mi tvrdit, že chlapi (většinou i ženy) nepovažují orgasmus za vrchol sexu :-) V některých případech určitě i několikanásobný, to nepopírám, nicméně ač jsem moc mužů neměla, vždy byl jeho orgasmus v podstatě něco, za čím jsme oba "šli" .. Pak třeba znovu a znovu, ale nikdy jsem sex neskončila bez toho, že by ani jeden z nás nedosáhl vrcholu :) Nikdy jsem, např po hodině, jen tak neřekla - "Tak dobrý, už se mi chce spát." nebo něco podobného, aniž by on neměl orgasmus *712*

Teď si vážně začínám myslet, že jsem divná, že orgasmus beru jako nepostradatelnou součást aktu *18* Nicméně asi vážně věc názoru :-)


*206*Nesuďte mne, nemáte na to dost sil*66*

*3360*Chtít pravdou žít a přátele mít
je jak Boha ctít a s ďáblem souložit*3375*

nikoli vaše *1163*
guest Muž standoslav (stanley.t@sez.cz) ... 05.05.2009 21:03:59 ... (Strom/Strom)
Re: :-))
Odpověď na příspěvek od liska-E ( mailto:liska-e@bezkalhotek.com ) z 05.05.2009 14:33:12:-možná má každý jiné potřeby,ale v tomto stojím za Tebou! Teď když je ta "rovnoprávnost" by mělo být hlavní krédo v milování,aby si oba part. užili org.,nepanovalo zde sobectví. To je ten standart a kdo potřebuje něco jiného ať ty nesobce nechá být. Je krásné partnerku přivézt k orgasmu.
guest Muž TygrSDrakem (tygrsdrakem@centrum.cz) ... 06.05.2009 18:27:42 ... (Strom/Strom)
Re (2): :-))
Odpověď na příspěvek od standoslav ( mailto:stanley.t@sez.cz ) z 05.05.2009 21:03:59:

Čím víc to všechno pozoruju, tím víc mám dojem, za orgasmus je v hlavě a srdci... Ženskou která má v hlavě jiného prostě žádný chlap neudělá. Je to záležitost citu mnohem víc než techniky... Můj názor.

Tygr, drak, netopejr *1686*

a hlavně strašný prase *111**47*
Uživatelská fóra/Osobní/Tygrův zvěřinec
guest Muž standoslav ... 07.05.2009 12:47:35 ... (Strom/Strom)
Re (3): :-))
Odpověď na příspěvek od TygrSDrakem ( mailto:tygrsdrakem@centrum.cz ) z 06.05.2009 18:27:42:-je jasné,že s chlapem kterého i miluje ten sex bude hezčí,ať bez,nebo s orgasmem. Ale to že ho nebude mít s mužem kterého nemiluje je nesmysl. Měl jsem milenku, ona svého přítele milovala,mne má jen rada, ale překrásné orgasmy měla se mnou.

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: