XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Elza

Elza

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Zápisník
[ Něco pro závisláky ]
- http://www.xstatistiky.cz

Moderátoři: Elza

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 82 | 83 | 84 | 85 | 86 z 94 | 87 | 88 | 89 | 90 | 91 | » | Poslední

 

ElzaModrá hvězdička Muž Elza (jan.elznic@centrum.cz) ... 14.02.2008 21:03:52 ... (83/933)
Oblíbené postavy
Dnes jsem narazil na jeden docela zajímavý článek, týkající se oblíbených, ať už filmových, pohádkových či jiných postav. Když ho otevřete a najedete dolů na tu tabulku, je tam vidět statistika, jak kdo má kterou postavu z věkových skupin a rád, rozdělené je to i podle pohlaví. Když jsem tak na to koukal, zjistil jsem, že vlastně kromě Asterixe, Garfielda a Spidermana vlastně žádnou z těch postav ani neznám, a už vůbec jsem nevěděl, že u dětí třeba frčí nějaký pošťák Mat, to jsem viděl fakt poprvé. *3*

Článek: http://ekonomika.idnes.cz/bond-na-hrd...155928_ekonomika_spi

A co Vy? Máte taky nějakou svou oblíbenou postavičku? *88*
ElzaModrá hvězdička Muž Elza (jan.elznic@centrum.cz) ... 09.01.2008 18:24:44 ... (82/933)
Zase jedna
I'll protect you from the hooded claw
Keep the vampires from your door

Feels like fire
I'm so in love with you
Dreams are like angels
They keep bad at bay-bad at bay
Love is the light
Scaring darkness away-yeah

I'm so in love with you
Burns the soul
Make love your goal

The power of love
A force from above
Cleaning my soul
Flame on burn desire
Love with tongues of fire
Burns the soul
Make love your goal

I'll protect you from the hooded claw
Keep the vampires from your door
When the chips are down I'll be around
With my undying, death-defying
Love for you

Envy will hurt itself
Let yourself be beautiful
Sparkling love, flowers
And pearls and pretty girls
Love is like an energy
Rushin' rushin' inside of me

The power of love
A force from above
Cleaning my soul
Flame on burn desire
Love with tongues of fire
Burns the soul
Make love your goal

This time we go sublime
Lovers entwine-divine divine
Love is danger, love is pleasure
Love is pure-the only treasure

I'm so in love with you
Burns the soul
Make love your goal

The power of love
A force from above
Cleaning my soul
The power of love
A force from above
A sky-scraping dove

Flame on burn desire
Love with tongues of fire
Burns the soul
Make love your goal

I'll protect you from the hooded claw
Keep the vampires from your door
ElzaModrá hvězdička Muž Elza (jan.elznic@centrum.cz) ... 07.01.2008 02:46:45 ... (81/933)
Máte na webu screenshoty vaší plochy? Bojte se BSA!
A po dlouhé době mám zase náladu se trochu vykecat na svém fóru, aby to tu úplně neuschlo. :-)

Dostal jsem od kámoše na ICQ odkaz na jeden docela zajímavý článek ohledně počítačového pirátství. Četl jsem i přímo z oficiálního webu BSA a přijde mi, že se tahle organizace spíš snaží lidi aý moc zastrašovat, ale bohužel, ikdyž se přijde jen na velmi málo případů počítačového pirátství, sankce za něj jsou velké, někdy i desítky tisíc korun nebo i zabavení počítače.

Nejvíce ilegálně používaným softwarem jsou při tom produkty společnosti Microsoft (Windows, Office) a Adobe (Photoshop). Všecky tři tyhle produkty sám používám a naštěstí legálně, ale co mi nejde do hlavy, že dost lidí si ani neuvědomuje rizika, spojená s nelegálním používáním tohohle softu, většinou se s tím setkávám u mladých kluků, jak já jim říkám "Běžných Frantů dizajnérů", co všecko umí, ale neví při tom ani třeba, co je to ořezová maska :D nebo u mladých holek, co shánějí na tom či onom fóru crack na "Fotošop", aby si mohly upravit do profilu svoje sexy fotečky. :-) Nemám jim to za zlé, neuvědomují si všecka ta rizika, co jim hrozí, ale nedají si ani poradit, že ať radči zkusí třeba Gimp nebo nějaký free software.

Článek: http://latrine.dgx.cz/2x-retezovka-1x...-a-konference-navrch
guest Muž Lucy (L3996@centrum.cz) ... 20.12.2007 14:39:38 ... (80/933)
Re (5): .
Odpověď na příspěvek od Elza ( mailto:jan.elznic@centrum.cz ) z 20.12.2007 14:04:18:

Mne se naštěstí akorát jednou přerval klíňák pro příslušenství a kousek od baráku, takže sem dojela na parkoviště, jinak zatím vph, ťuk ťuk ťuk ...)
Chudák :))

Naši nemaj auto ... on má aspoň komu volat :) i když já bych volala kámošům *1*
ElzaModrá hvězdička Muž Elza (jan.elznic@centrum.cz) ... 20.12.2007 14:04:18 ... (79/933)
Re (4): .
Odpověď na příspěvek od Lucy ( mailto:L3996@centrum.cz ) z 20.12.2007 13:53:54:

Jemu pořád chudákovi, před rokem a půl měl snad něco s baterií a poslední léto mu zase kravlo lanko u pedálu, tak ho chudák musel nechat celý víkend odstavené vesnici za Rakovníkem a jel s námi chlastat na sraz do Jesenice, resp. do Drahouše u Jesenice. Holt dyž má někdo smůlu. :)

Ty jo, ale ty rodiče museli být ohromně nadšení, když táta pro něj už minulý rok, aby ho odtáhl a letos taky. *3*
guest Muž Lucy (L3996@centrum.cz) ... 20.12.2007 13:53:54 ... (78/933)
Re (3): .
Odpověď na příspěvek od Necronius ( mailto:necronius@centrum.cz ) z 17.12.2007 13:02:14:

Kdo ti co udělal s autem zlato? :) A co máš vůbec za auto? :)
guest Muž Necronius (necronius@centrum.cz) ... 17.12.2007 13:02:14 ... (77/933)
Re (2): .
Odpověď na příspěvek od Elza ( mailto:jan.elznic@centrum.cz ) z 17.12.2007 00:59:48:

Ne, tam už nikdy nejedu. Rozbíjí se mi tam auto. *3*
ElzaModrá hvězdička Muž Elza (jan.elznic@centrum.cz) ... 17.12.2007 00:59:48 ... (76/933)
Re: .
Odpověď na příspěvek od Necronius ( mailto:necronius@centrum.cz ) z 16.12.2007 21:11:00:

Ahoj :-), nechce se ti příští týden v sobotu dorazit do Rakovníka na sraz? *88*
guest Muž Necronius (necronius@centrum.cz) ... 16.12.2007 21:49:20 ... (75/933)
Re (2): .
Odpověď na příspěvek od Jonda3 ( mailto:mac17@seznam.cz ) z 16.12.2007 21:31:22:

*1*
guest Muž Jonda3 (mac17@seznam.cz) ... 16.12.2007 21:31:22 ... (74/933)
Re: .
Odpověď na příspěvek od Necronius ( mailto:necronius@centrum.cz ) z 16.12.2007 21:11:00:

Ahoj. No né *9* ty máš nějak rozkecáno Tome *3*

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 82 | 83 | 84 | 85 | 86 z 94 | 87 | 88 | 89 | 90 | 91 | » | Poslední

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: