XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Elza

Elza

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Zápisník
[ Něco pro závisláky ]
- http://www.xstatistiky.cz

Moderátoři: Elza

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 84 | 85 | 86 | 87 | 88 z 94 | 89 | 90 | 91 | 92 | 93 | » | Poslední

 

ElzaModrá hvězdička Muž Elza (jan.elznic@centrum.cz) ... 20.09.2007 15:08:05 ... (63/933)
30 MB hosting za skoro tři a půl tisíce Kč
Říkáte si, že to není možné? Není to tak dlouho, co to možné bylo, před skoro pěti lety mi přišlo domů vyúčtování za takové služby. Přesněji za 30 MB hosting s doménou .cz jsme v té době zaplatili 3 369,70 Kč, našel jsem dnes totiž doma e-mail s vyúčtováním od společnosti Globe Internet s.r.o. (tuším že dnešní Domeny.cz a Servery.cz). Tehdá to byla pálka, ale převážně asi tvořila cenu doména. Ještě že dnes už nejsou tak drahé.
http://skn.czfree-ra.net/elza/img/hosting_2003.jpg (foceno mobilem, horší kvalita)
guest Muž slunicko273 (slunicko273@centrum.cz) ... 19.09.2007 16:19:00 ... (62/933)
Re (3): Víkendová Ostrava
Odpověď na příspěvek od Elza ( mailto:jan.elznic@centrum.cz ) z 18.09.2007 14:43:02:

Jůůůů. Aspoň někdo si mně vzpomene. Já jsem zakopaná v Brně a mám nervy v kýblu. No přemejšlela jsem o účasti na VIP. Ale když vidim tu školu tak budu asi spíšnněkde sedět s nějakou učebnicí. Jako je to docela vtipný. Jsem fakt psychickej masochista.
ElzaModrá hvězdička Muž Elza (jan.elznic@centrum.cz) ... 18.09.2007 14:43:02 ... (61/933)
Re (2): Víkendová Ostrava
Odpověď na příspěvek od slunicko273 ( mailto:slunicko273@centrum.cz ) z 18.09.2007 12:10:05:

Jo, když jsme vlakem stavili v Kolíně, tak jsem si na tebe vzpomněl. :o) Do Ostravy nevím, jestli vůbec někdy ještě pojedeme, ale pokud ano, tak za dlouho. Cestování je jednak drahé a taky dost únavné. Ale pokud tam bude nějaký sraz, kde bude hodně známých, tak určitě pojedeme.
guest Muž slunicko273 (slunicko273@centrum.cz) ... 18.09.2007 12:10:05 ... (60/933)
Re: Víkendová Ostrava
Odpověď na příspěvek od Elza ( mailto:jan.elznic@centrum.cz ) z 18.09.2007 07:25:33:

Vypadá to celkem pěkně. škoda, že jsem nedorazila. Třeba na ten příští dorazim. Přece jenom z Brna je to daleko blíž než z Kolína.
ElzaModrá hvězdička Muž Elza (jan.elznic@centrum.cz) ... 18.09.2007 07:32:53 ... (59/933)
O polovinu dražší jízdné MHD? Nebo rovnou dvojnásob?!
Článek: http://zpravy.idnes.cz/jizdenka-do-pr...917_153427_praha_anv

Co mě na tom článku docela zaujalo, je to, jak odůvodňuje zdražení generální ředitel MHD Martin Dvořák, že zdražovat se musí kvůli výstavbě nové infrastruktury. *3* Neměla by nová infrastruktura na sebe vydělávat sama a splácet se po nějakou dobu? To je jako bych zdražil párky u letního stánku někde v nějakém campu jen proto, že začnu prodávat i klobásy? Nechápu nesmyslnou logiku dopravního podniku.
ElzaModrá hvězdička Muž Elza (jan.elznic@centrum.cz) ... 18.09.2007 07:25:33 ... (58/933)
Víkendová Ostrava
Tak jsme se byli s Jondou podívat o víkendu v Ostravě na Black&White XChat party sraze. V pátek jsme absolvovali cestu busem Rakovník - Praha a potom dalším od Student Agency přes Brno do Ostravy. Příjemná stewardka na palubě, točila nám kafíčko (po 4 hodinách jízdy jsem nemohl odolat a dát si taky, abych z té cesty neumřel), škoda že neměla čaj, rozdávaly se zdarma tiskoviny, dostali jsme sluchátka, abychom mohli koukat na filmy (já si je píchl do notebooku a poslouchal jsem si v klídku svoje mp3 *3*). Trochu nepohodlné sedyčky (prý Jondu bolela pekelně zadní část těla), jinak pohoda. Místy jsem chytal na notebooku i signál Wi-Fi.

Po příjezdu do O-vy nás vyzvedla po chvilce naše kamarádka, vzala nás do Kauflandu, kde jsem si dobil credit na své druhé SIM kartě, ehm... vlastne nedobil, ale dobil jsem ho omylem někomu jinému, prostě smůla. *3* Mno nic... tak jsme si nakoupili alespoň nějaké malé nezbytnosti jako např. RC Colu, flašku Rumu a chipsy a žvýkačky. Po té jsme si šli koupit 24h MHD lítačku, abychom mohli jet tram... vlastně šalinó domů ke kámošce, kde už na nás čekal její manžel Jarda.

Tož sedli jsme si do obývacího pokoje, kde na nás čekal dobrý oběd (vepřové kotlety se zapečenými hranolkami ve smetaně) a pak se začalo konverzovat, popíjet a tak. :)

Večer se šlo na sraz, jeli jsme tedy se Šalinó pár nějakých zastávek, až jsme skončili u Vltava klubu. Byli jsme jedni z prvních, takže tam moc lidí nebylo. Byli jsme trochu zklamaní, sraz už hodinu běžel a přítomných stále nebylo více jak dva tucty lidí. Nakonec se to přeci jen trochu rozrostlo a lidi dorazili, že jim to ale trvalo. Po nějaké chvíli, kdy se hrála stále jen house music, mě to přestalo bavit a šel jsem se zeptat, kdy už bude nějaká ČS, rock apod. (ne že by mi vadila muzika, která se tam hrála, ale nemusím stále dokola poslouchat to samé). DJ mi řekl, že ať se tedy podívám na jeho CD a něco si vyberu, že tohle tam moc nemá. Tak jsem tedy vybíral vybíral... a nakonec to dopadlo tak, že jsem si tam asi dvě-tři hodiny pouštěl muziku sám a kecal něco v náladě po pár pivech do mikrofonu. *3* Těm, které to pohoršilo, se omlouvám. :-D Po nějaké chvíli mě to přestalo bavit, tak jsem si šel zase sednout ke stolu, chvíli se pilo, chvíli kecalo... znáte to. Sraz docela povedený, akorát mohlo být více místa, kde se dala "v klidu" dát řeč s lidmi. Ceny do tomboly celkem zajímavé.

Ze srazu jsme odcházeli asi ve tři ráno a museli šlapat pár km pěšky, protože nám ujela poslední šalina i bus. Nakonec jsme pár zastávek před cílem narazili ještě na jeden noční. Alespoň jsme se prošli a nadýchali čerstvého ostravského vzduchu. Po příchodu se šlo ihned spát (byli jsme hotoví).

Následující den nás čekala cesta zrychleným vlakem Ostrava Svinov - Praha hl. n.. Cesta naprostý děs, přeplněná kupé, lidé na chodbách, nedalo se hnout. Jinak by mi ani ten vlak nevadil. Po příjezdu do Prahy nás čekala ještě zastávka v café Amsterdam na Václavském náměstí, kde jsem se připojil konečně s notebookem přes AP na net (přes mobil to už nešlo, byl úplně vybitý), dali jsme pár cheeseburgerů u Mac'Donalda a vyrazili na Hradčanskou na bus domácí ČSAD Anexií do Rakovníka.

Po příjezdu do Rakovníka jedna zastávka na colu a pěšky domů. :-)

Díky Hance a Jardovi za nocleh a ztrávený čas s námi. *18*
ElzaModrá hvězdička Muž Elza (jan.elznic@centrum.cz) ... 18.09.2007 07:03:21 ... (57/933)
Windows Vista - screenshoty
Tak jsem pořídil pár obrázků ode mě z notebooku ze systému Windows Vista Home Premium se zapnutým vizuálním stylem Aero.

Jukněte sami - je to nádhera. :o)
http://fotoalba.cz/alba/Elza/732195

V pravém postranním panelu mám hodiny, kalendář, slideshow obrázků, kurz eura, RSS čtečku, poznámky a měřič výkonu procesoru (zabranou paměť na pevném disku). Lze přidat i aktuální stav počasí, ale bohužel tahle aplikace prý nefunguje pro ČR. Nevím proč, docela by se mi na plochu šiklo. :-(
ElzaModrá hvězdička Muž Elza (jan.elznic@centrum.cz) ... 16.09.2007 04:03:18 ... (56/933)
Re: :
Odpověď na příspěvek od opiFka ( mailto:djmonky@centrum.cz ) z 15.09.2007 15:46:31:

Thank You so much. *18* *85*
opiFkaŽlutá hvězdička Žena opiFka (djmonky@centrum.cz) ... 15.09.2007 15:46:31 ... (55/933)
:
Happy birthday to you, Happy birthday to you, Happy birthday milý Elzo, Happy birthday to you!*1**45**16*
ElzaModrá hvězdička Muž Elza (jan.elznic@centrum.cz) ... 14.09.2007 20:59:04 ... (54/933)
Notebook
Tak jsem si konečně udělal velkou radost a mám doma nový Lenovo 3000 N200. Notebook s celkem vysokým výkonem a příjemnou cenou. Byl jsem pro něj sice už v úterý, ale nějak nebyl čas psát na fórum. Teď když už mám i pár fotek, tak je sem přidávám.

Parametry stroje:
- Intel Core 2 Duo 7100 - 1,8 GHz
- 1 GB RAM
- 120 GB HDD SATA
- nVidia Go 7300 s 256 MB vlastní paměti
- 15,4" displej s rozlišením 1600x1050 px
- Windows Vista Home Premium

Aero i všecko chodí dobře, ještě jsem ale pořádně neotestoval Photoshop, webkameru. 1GB paměti možná ani nebude třeba dokupovat, uvidím jak bude pracovat s Photoshopem. Bluetooth funguje krásně, akorát mě štve, že nemá PCMCIA port, protože jsem ho koupil se 4G Combi kartou, která vyžaduje právě tento port. :-(

Fotky zde: http://fotoalba.cz/alba/Elza/1015400

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 84 | 85 | 86 | 87 | 88 z 94 | 89 | 90 | 91 | 92 | 93 | » | Poslední

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: