XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Elza

Elza

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Zápisník
[ Něco pro závisláky ]
- http://www.xstatistiky.cz

Moderátoři: Elza

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 

ElzaModrá hvězdička Muž Elza (jan.elznic@centrum.cz) ... 14.02.2008 21:03:52 ... (Strom/Strom)
Oblíbené postavy
Dnes jsem narazil na jeden docela zajímavý článek, týkající se oblíbených, ať už filmových, pohádkových či jiných postav. Když ho otevřete a najedete dolů na tu tabulku, je tam vidět statistika, jak kdo má kterou postavu z věkových skupin a rád, rozdělené je to i podle pohlaví. Když jsem tak na to koukal, zjistil jsem, že vlastně kromě Asterixe, Garfielda a Spidermana vlastně žádnou z těch postav ani neznám, a už vůbec jsem nevěděl, že u dětí třeba frčí nějaký pošťák Mat, to jsem viděl fakt poprvé. *3*

Článek: http://ekonomika.idnes.cz/bond-na-hrd...155928_ekonomika_spi

A co Vy? Máte taky nějakou svou oblíbenou postavičku? *88*
opiFkaŽlutá hvězdička Žena opiFka (djmonky@centrum.cz) ... 14.02.2008 21:16:27 ... (Strom/Strom)
Re: Oblíbené postavy
Odpověď na příspěvek od Elza ( mailto:jan.elznic@centrum.cz ) z 14.02.2008 21:03:52:
Tak teda já Garfielda nikdy moc nemusela*40* A Hello kitty bych si na sebe asi neoblíkla, příliš roztomilý na můj vkus*1* A co ty Elzo, kdo se tobě líbí?*88*
ElzaModrá hvězdička Muž Elza (jan.elznic@centrum.cz) ... 14.02.2008 21:23:52 ... (Strom/Strom)
Re (2): Oblíbené postavy
Odpověď na příspěvek od opiFka ( mailto:djmonky@centrum.cz ) z 14.02.2008 21:16:27:

Jako malej jsem obdivoval strašně Supermana. :) Dnes asi nikoho, vlastně nemám nikoho ani jako za svůj vzor, jsem nějak sám sebou a nesnažím se nikomu vyrovnat, většina lidí má za svůj vzor někoho, já prostě ne. Někdo obdivuje své rodiče, někdo nějakou filmovou postavu, ... možná jsem míval jeden čas za vzor MacGyvera, jak všecko umí, všecko zná, je pokaždé vybavený svým chytrým švýcarským nožem, prostě Mac šikula, a já chtěl být stejně tak šikovnej, mno a jak jsem dopadl. *71* :-)
opiFkaŽlutá hvězdička Žena opiFka (djmonky@centrum.cz) ... 15.02.2008 08:18:05 ... (Strom/Strom)
Re (3): Oblíbené postavy
Odpověď na příspěvek od Elza ( mailto:jan.elznic@centrum.cz ) z 14.02.2008 21:23:52:
Že máš nějakou oblíbenou osobu ještě přeci neznamená, že se jí snažíš vyrovnat*40* Prostě jí máš rád, protože je taková, prostě ti padla do oka...

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: