XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Elza

Elza

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Zápisník
[ Něco pro závisláky ]
- http://www.xstatistiky.cz

Moderátoři: Elza

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 

ElzaModrá hvězdička Muž Elza (jan.elznic@centrum.cz) ... 02.05.2008 10:25:54 ... (Strom/Strom)
XStatistiky
http://www.xrakovnik.cz/xstatistiky/ - Taková blbůstka pro ty, co chtějí sledovat, kolik času tráví na XChatu. :)
Mates Muž Mates (xchat_spam@mattysek.com) ... 02.05.2008 10:36:08 ... (Strom/Strom)
Re: XStatistiky
Odpověď na příspěvek od Elza ( mailto:jan.elznic@centrum.cz ) z 02.05.2008 10:25:54:
Budeš to mít po dnech nebo jne měsíční *2*. měsíční mi už nějakou dobu funguje. teď se rozhoduju že to udělám an dny. Přece nebdue SQL databáze jen tak zahálet ne *1*


____________________________________

*282* Matys [ Uživatelská Fóra / Osobní / Matýskov ] *2731*
ElzaModrá hvězdička Muž Elza (jan.elznic@centrum.cz) ... 02.05.2008 10:42:09 ... (Strom/Strom)
Re (2): XStatistiky
Odpověď na příspěvek od Mates ( mailto:xchat_spam@mattysek.com ) z 02.05.2008 10:36:08:

Jak to myslíš po dnech? *40* Kdepak máš podobnou statistiku ty?
Mates Muž Mates (xchat_spam@mattysek.com) ... 02.05.2008 11:12:41 ... (Strom/Strom)
Re (3): XStatistiky
Odpověď na příspěvek od Elza ( mailto:jan.elznic@centrum.cz ) z 02.05.2008 10:42:09:
Tady : http://xchat.mattysek.com/?page=xlidi už tak tři roky zpátky to tam mám. Vždy pro aktuální měsíc. O půlnoci prvního se to nuluje plus každou hodinu by to mělo projet scriptem a přičíct hodiny. občas se teda cron an to přičítání sekce. Teď ještě uvažuju že dám při otevření stránky požadaven na ten script aby to přičetlo, ale to by možná moc zatěžovalo server *105*.


____________________________________

*282* Matys [ Uživatelská Fóra / Osobní / Matýskov ] *2731*
ElzaModrá hvězdička Muž Elza (jan.elznic@centrum.cz) ... 02.05.2008 11:53:15 ... (Strom/Strom)
Re (4): XStatistiky
Odpověď na příspěvek od Mates ( mailto:xchat_spam@mattysek.com ) z 02.05.2008 11:12:41:

Aha :D, no já popisoval princip tý služby snad na úvodní stránce v těch novinkách tuším, že to funguje podobně jako bývalé Xhodiny. Tj., že se každý den pět minut po půlnoci projedou všici uživatelé, načte se celkový počet nachatovaných hodin z DB, odečte se od nich údaj z předešlého dne a tím pádem vyjde údaj pro aktuální den. Co jsem tak narychlo testoval, mělo by to fungovat. Script už teď umí spočítat i průměr nachatovaných hodin od data přidání do služby, za poslední měsíc i týden. Později přidám ještě členení do jednotlivých měsíců se stránkováním, zůstávat v DB budou nejspíš údaje mladší 1 rok. Přidám i nějaké generování grafů, možná TOP žebříček, pokud by do budoucna byl o to větší zájem. Ale běží to prozatím na běžném hostingu, takže to bych jinak musel nahrát na svůj soukromý server (kde zase ale nemám moc dobrou konektivitu).

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: