XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Elza

Elza

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Zápisník
[ Něco pro závisláky ]
- http://www.xstatistiky.cz

Moderátoři: Elza

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 

ElzaModrá hvězdička Muž Elza (elza@xrakovnik.cz) ... 16.05.2008 16:07:06 ... (Strom/Strom)
Ošklivý žabak a koupelny Ravak
Před několika málo dny se takhle dívám večer na Nově na akční film, a zrovna uprostřed akční scény v okamžiku, kdy bych to nejméně čekal, na mě vyletí z obrazovky cosi hnusného zeleného s žabí hlavou a začne to skákat po obrazovce, aniž by byla před tím nějaká reklamní znělka. Docela mě to nasralo, a tak jsem se rozhodl do firmy, prodávající koupelny, napsat e-mail. *3*

From: Jan Elznic [mailto:jan.elznic@centrum.cz]
Sent: Sunday, May 11, 2008 12:15 AM
To: info@ravak.cz
Subject: Reklama na koupelny Ravak

Zdravím,

Už nějaký čas uvažujeme spolu s přítelkyní o výbavě našeho nového bytu i novou koupelnou, po dnešním zděšení, kdy na mě vyskočila Vaše reklama do rozkoukaného filmu, a to v okamžiku, kdy by ji člověk opravdu nečekal, navíc v třikrát tak důrazné hlasitosti, než film běžel, bez jakékoli znělky, upozorňující, že bude následovat reklama, jsem se rozhodl, že u Vaší společnosti nejspíš asi nikdy žádnou koupelnu nekoupíme.

Možná by si mohli lidé z marketingu Vaší společnosti uvědomit, že reklama se dělí a dobrou a špatnou reklamu. Tento způsob propagace výrobků Vaší společnosti u mě rozhodně žádný pozitivní pocit nevzbudil. Děkuji za vyslechnutí názoru.

S pozdravem,

Jan Elznic,
Rakovník


Načež mi po asi 5ti dnech přišla odpověď. :-)

----- Original Message -----
From: Daniela Zítková
To: jan.elznic@centrum.cz
Sent: Friday, May 16, 2008 9:36 AM
Subject: FW: Reklama na koupelny Ravak

Dobrý den, pane Elznic,

děkuji za váš zájem o RAVAK. Vážím si toho, že jste nám napsal svůj názor, i když mne mrzí, že se vám reklama nelíbila. Vždyť to znáte, nemůžete se zavděčit všem. Pokud byste se přeci jen rozhodl pro naše výrobky, můžu vám nabídnout 20% slevu.
S přáním pěkného víkendu

Daniela Zítková
Marketingová komunikace
RAVAK a.s.
Obecnická 285
261 01 Příbram
T +420 318 427 295
F +420 318 427 278
M +420 724 077 031
E daniela.zitkova@ravak.com
www.ravak.cz


Heč, mám koupelnu s 20% slevou. *82* *3*
guest Muž Lothar ... 16.05.2008 16:15:28 ... (Strom/Strom)
Re: Ošklivý žabak a koupelny Ravak
Odpověď na příspěvek od Elza ( mailto:elza@xrakovnik.cz ) z 16.05.2008 16:07:06:

Aneb jak to funguje...stěžuj si a hned máš slevu *40*.
Lukáš
Moderátor uživatelských sekcí

|► Film, televize, rádio |► Internet a Počítače |►Věda a Technika
ElzaModrá hvězdička Muž Elza (elza@xrakovnik.cz) ... 16.05.2008 20:27:27 ... (Strom/Strom)
Re (2): Ošklivý žabak a koupelny Ravak
Odpověď na příspěvek od Lothar z 16.05.2008 16:15:28:

Nečekal jsem od nich lecjakou odpověď, spíš žádnou, ale tohle je vcelku dost seriózní jednání, které mě mile překvapilo. :-) Otázkou taky ale je, zda ta 20% sleva není poskytována všem v rámci nějaké slevové akce nebo se mě opravdu snažili udobřit, to už jsem nikde nijak nezjišťoval.
Mates Muž Mates (xchat_spam@mattysek.com) ... 17.05.2008 11:42:45 ... (Strom/Strom)
Re (3): Ošklivý žabak a koupelny Ravak
Odpověď na příspěvek od Elza ( mailto:elza@xrakovnik.cz ) z 16.05.2008 20:27:27:
Otázka je jestli ta sleva nebude platit jen při odberů koupelny v nějakém jejich centru. Taky by mne spíš zajímalo jak máš svůj "nárok" na slevu prokázat *712*. Jako přijdeš a dobrý den, mě nějaká paní napsala e-mail že mám 20% slevu *3**3*


____________________________________

*282* Matys [ Uživatelská Fóra / Osobní / Matýskov ] *2731*

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: