XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Rally

Rally

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Kralovska disciplina motoristického sportu musí mít forum :-)
Autor fora nevložil zatím žádný úvodní příspěvek

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 

Prazdroj Muž Prazdroj (XChat@Prazdroj.Li) ... 01.12.2010 11:14:27 ... (Strom/Strom)
IRC
Tak letos se Škodovka konečně dočkala. Příští rok to třeba vyjde i české posádce.
guest Muž martin.blader (martin.blader@centrum.cz) ... 07.12.2010 15:40:53 ... (Strom/Strom)
Re: IRC
Odpověď na příspěvek od Prazdroj ( mailto:XChat@Prazdroj.Li ) z 01.12.2010 11:14:27:
V to jsem dost doufal, no, bohužel to nevyšlo, přitom nebýt těch dvou zbytečných a dost smolných odstoupeních z prvního místa, měl to v kapse. Prospělo by to popularitě rally. Stejně tak jsem doufal ve vítěztví Prokopa, nakonec třetí místo. Jako je to super, ale aby se mega trochu začala zajímat, chce to první. Přitom je to super úspěch a u kdejakého sportu v MS by z toho šíleli. Viděli jsme loni, jak to dopadlo s titulem v juniorech. Já fakt nechápu, proč k tomu mají média tak negativní přístup, když je to v ČR tak populární sport.
Prazdroj Muž Prazdroj (XChat@Prazdroj.Li) ... 14.12.2010 17:21:50 ... (Strom/Strom)
Re (2): IRC
Odpověď na příspěvek od martin.blader ( mailto:martin.blader@centrum.cz ) z 07.12.2010 15:40:53:

Třeba je to kvůli tomu formátu. Těžko se dá dát do televizního programu 2 hodiny rallye pořadu, ve kterém by byl přímý přenos startu, průběh, i cíl. Na EuroSportu sice dávají některé RZ z IRC v přímém přenosu, ale to je dost málo a na druhou stranu je to vždy jen boj s časomírou, ne přímo na trati. Média mají zájem o prezentaci právě takových sportů, v tom mají výhodu okruhové šampionáty. I když třeba ani rallycross v televizi také moc nenajdeneme a přitom by se finálové jízdy daly vysílat celé v přímém přenosu.

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: