XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Uživatelská fóra / XChat / Stálí Správci

 

Stálí Správci

Stálí Správci

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Otázky, rady, odpovědi a pokec o nich...
Fórum o stálých správcích Zubatej   *40*

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 

guest Muž FRANTACZ1 ... 12.09.2007 15:51:16 ... (Strom/Strom)
Debata z KsA
Platící uživatel Žena Rija ... 06.09.2007 15:31:54 ... (Strom/Strom)
Re (5): Návrh a můj názor...
Odpověď na příspěvek od MedaBeedaa ( Medabeedaa@beedoo.net ) z 06.09.2007 15:21:34:
Tak přesně podle těchto slov se pozná, jak jsou SSka zde "důležitá"
Lepší je, nedat jim žádné právo a nedůvěřovat jim. Tohle
je přesně ten přístup, který nás tu žere...Defakto
jsou SSka skorem na nic. Stěžovat si může každý páč
je to tu zvykem. Stěžovat si na každý kopnutí. Prošetřování
je pravidlem. To je to, tso tu vzniklo zjevně zavedením fora stížnosti.
Na Lide.. je vod tohodle klid a proč asi, že ..?? Páč tam jsou SSka od toho,
aby chránili místnost proti vopruzákum.. Tady jsou SSka vod toho, aby vše hlásily
raději adminům.. Není to kolikrát zbytečné cesta..??
------------------------------
feainnePlatící uživatel Muž feainne ... 06.09.2007 15:44:50 ... (Strom/Strom)
Re (6): Návrh a můj názor...
Odpověď na příspěvek od Rija z 06.09.2007 15:31:54:

Presne podle techto prispevku je poznat, ze nejlepsim resenim by bylo SS zrusit.
------------------------------
Mc2ubaPlatící uživatel Muž Mc2uba (mc2uba@centrum.cz) ... 06.09.2007 16:33:14 ... (Strom/Strom)
Re (7): Návrh a můj názor...
Odpověď na příspěvek od feainne z 06.09.2007 15:44:50:

Blbost, kdo by se potom staral o místnost? *34* Myslím, že správce to nezvládne, zvláště v tom připadě, když se ke Správci dostane sám prudič nebo člověk, naprosto neznalý Xchatu *3*
------------------------------
feainnePlatící uživatel Muž feainne ... 06.09.2007 16:36:09 ... (Strom/Strom)
Re (8): Návrh a můj názor...
Odpověď na příspěvek od Mc2uba ( mc2uba@centrum.cz ) z 06.09.2007 16:33:14:

Jde o to, ze SS tim jak chapou starani se o mistnost obvykle nadelaji vic skody nez uzitku.
------------------------------
Mc2ubaPlatící uživatel Muž Mc2uba (mc2uba@centrum.cz) ... 06.09.2007 16:38:21 ... (Strom/Strom)
Re (9): Návrh a můj názor...
Odpověď na příspěvek od feainne z 06.09.2007 16:36:09:

Tak to zalezi na tom cloveku *3* Ja treba se snazim funkce SS pouzivat co nejmene, vetsinou nekoho napomenu jasne a zretelne a bud prestane nebo ne *47* Kdyz ne, dostane kick *176*

A kdyz jsem hodne liny, tak to posilam rovnou adminům *47* Ale to je vetsina, ze haze odkazy na nejake stranky a je to bot *3* To je lepsi rovnou adminovi, pac SSko s tim nic neudela *47*

On pak dostane AK a je vyreseno *40*
------------------------------
MedaBeedaaAdministrátor Muž MedaBeedaa (Medabeedaa@beedoo.net) ... 06.09.2007 15:52:17 ... (Strom/Strom)
Re (6): Návrh a můj názor...
Odpověď na příspěvek od Rija z 06.09.2007 15:31:54:

SSka jsou zde přesně tak důležitá, jak napovídá název stálý správce... práva SSek jsou řekl bych tak akorát, umožňují bez problémů zvládnout běžné situace.. a na ty méně běžné jsou tu admini... Já jsem zastánce toho, že hlavní zbraní stálých správců by měly být slova a důvtip, protože to jsou prostředky, které fungují mnohem lépe než bezhlavé kopání. Omezením možností rozdávat tresty právě na bedrech správců leží důvěra v to, že jsou schopni problémy řešit a nepoužívat na komáry atomovku *54*

Stěžovat si může každý a podle toho co vidím, v nezanedbatelném procentu případů je i na co si stěžovat *54*

Stálí správci nejsou vyhazovači, mají nejen chránit místnostost proti opruzákům (k čemuž jsou dost vybaveni) ale hlavně být součástí místnosti, pomáhat ji v rozvoji apod., spíše debatovat a řešit než vyhazovat ...

Kolikrát třeba je zbytečná, ale mnohokrát nutná. *54*

A btw. nebylo by od věci zde v téhle debatě nepokračovat (jednak už to tu bylo vícekrát a druhak to sem nepatří) ...
------------------------------
RijaPlatící uživatel Žena Rija ... 06.09.2007 16:01:46 ... (Strom/Strom)
Re (7): Návrh a můj názor...
Odpověď na příspěvek od MedaBeedaa ( Medabeedaa@beedoo.net ) z 06.09.2007 15:52:17:
Stálí správci nejsou vyhazovači, mají nejen chránit místnostost proti opruzákům (k čemuž jsou dost vybaveni) ale hlavně být součástí místnosti, pomáhat ji v rozvoji apod., spíše debatovat a řešit než vyhazovat ...
******************************
..... jasně mají být vybaveni důftipem.. děkujem za radu *3766* .....
Ano budeme s každým debatovat jak se má chovat do zblbnutí,
o to tu především jde... Nechat ze sebe dělat blbce a dokola
upozorňovat na pravidla, které každý co je porušuje důvěrně zná..
Koukám, že tu máte každý jiný názor třeba cituji Gigga:
...Nejsi malé dítě, abys musel být varován xy krát dopředu. " tcha to je fuj, to nedělej. tcha už sme ti řekli nedělej to ... " pokud někdo porušuje pravidla dostane trest. Kdyby jsme měli každýmu psát, zlobíš dostaneš AK, kill, blok atd. nebudeme dělat nic jiného.
********************************
SSka nedělají nic jiného.. Záwidím adminům ale né jejich práva....
------------------------------
RopPlatící uživatel Muž Rop (pavel.riha@gmail.com) ... 06.09.2007 16:31:57 ... (Strom/Strom)
Re (8): Návrh a můj názor...
Odpověď na příspěvek od Rija z 06.09.2007 16:01:46:

nejlepší trest pro prudiče je vyprudit ho ... a nepotřebuješ vůbec žádná práva ...
jinak já bych SSka taky zrušil ... alespoň by neřvali, že mají málo práv :-)
------------------------------
Mc2ubaPlatící uživatel Muž Mc2uba (mc2uba@centrum.cz) ... 06.09.2007 16:36:43 ... (Strom/Strom)
Re (8): Návrh a můj názor...
Odpověď na příspěvek od Rija z 06.09.2007 16:01:46:

Stačí najít si mistnost, kde je malo lidi a nemusis nic resit *72**3*

Ale to je jenom vtip, chapu, ze v mistnosti, kde je pres 200 lidi je to tezky *52* Taky jsem to zazil *72**47*
------------------------------
Smeji.se.hlupakumPlatící uživatel Muž Smeji.se.hlupakum (Smeji.se.hlupakum@centrum.cz) ... 07.09.2007 19:48:54 ... (Strom/Strom)
Re (7): Návrh a můj názor...
Odpověď na příspěvek od MedaBeedaa ( Medabeedaa@beedoo.net ) z 06.09.2007 15:52:17:

Tím návrhem na posílení práv SS na xchatu,jsem nechtěl vyprovokovat občanskou válku.
Pouze nastiňuju tu skutečnost,že různá opatření,které má v ruce Stálý správce,jsou naprosto nedostatečná.A to je pravda.Veškerá špína se vždy nahrne na SS..jde-li o nepořádek na "cimře"....Proč zatahovat do věci Admina? Na roomu si lze sjednat pořádek a to nejen selským způsobem ..ale i sankcí.Tu v rukách ale má SS pramalou...// Stejné možnosti,má v podstatě i Esko...pak nemusíme být Stálými správci....Pokud existuje důvěra Admina v SS..tak proč nedat účinnější možnosti sankcí Stálým správcům?..// Vždyť je to platné pouze na té či oné místnosti..kde má ten ,či onen SS působnost...// O co vlastně jde???....Pokud SS bude zneužívat,nebo zneužije svoje pravomoci..pak ať je proti němu uplatněno tvrdě sankcí.....ale mít v ruce tupé a neučinné možnosti..to nikam nevede a je to směšné.....Směják..:-))
------------------------------
FRANTACZ1Platící uživatel Muž FRANTACZ1 ... 07.09.2007 19:55:23 ... (Strom/Strom)
Re (8): Návrh a můj názor...
Odpověď na příspěvek od Smeji.se.hlupakum ( Smeji.se.hlupakum@centrum.cz ) z 07.09.2007 19:48:54:

Souhlas.
------------------------------
RijaPlatící uživatel Žena Rija ... 07.09.2007 21:29:39 ... (Strom/Strom)
Re (8): Návrh a můj názor...
Odpověď na příspěvek od Smeji.se.hlupakum ( Smeji.se.hlupakum@centrum.cz ) z 07.09.2007 19:48:54:
Jak už jsem se dole rozepsala, tak s tímhle znovu naprosto souhlasím.
Prudiči vědí jaká práva a "možnosti" mají SSka, takže se jim s chutí příjdou
vysmát a Ti trošku inteligentnější vědí jak na to, aníž by porušili pravidla s přitom
donutili room opustit slušné znechucené lidi.. Je to jako v celém tomto státě. Vychytralého
podvodníky nikdy nikdo nelapne..
On se pobaví a a ještě s chutí poznamená: ZKUS MĚ VYRAZIT!
Jak již zde Kubík řekl: POUŽÍVÁM FUNKCI, CO NEJMÉNĚ..
To vypovídá za vše.. Kdo má navrch*3334*
------------------------------
kivan Muž kivan (kivan@centrum.cz) ... 08.09.2007 16:36:59 ... (Strom/Strom)
Re (8): Návrh a můj názor...
Odpověď na příspěvek od Smeji.se.hlupakum ( Smeji.se.hlupakum@centrum.cz ) z 07.09.2007 19:48:54:

Nevím, sice mi zní krásně věta "zvětšit práva SS" (páč SS jsem *40*), ale asi by bylo lepší říct, co by jmenovitě SS chtěli z toho, co nemají teď (aneb definovat přesně co chtějí a ne říkat jenom "větší práva"). Pokud máš na mysli jen filtr pro jedince, tak ten (já osobně - nekamenujte mě :) vidím jako zbytečnost - dám jednoduše kick a key a výsledek je stejný...

P.S. - práva SS také používám minimálně, jak to tu už někde padlo - ale někdy přeci jen potřeba jsou...

"Moje dokonalost je neustále konfrontována s tím, že jiní jsou lepší..." *83**3*
------------------------------
FRANTACZ1Platící uživatel Muž FRANTACZ1 ... 08.09.2007 16:47:02 ... (Strom/Strom)
Re (9): Návrh a můj názor...
Odpověď na příspěvek od kivan ( kivan@centrum.cz ) z 08.09.2007 16:36:59:

Key je jenom do druhýho dne, takže pro potlačení prvoplánovejch otrapů k ničemu, ti se klidně druhej den vrátěj, a ani si nemusej zakládat nový nicky.
------------------------------
kivan Muž kivan (kivan@centrum.cz) ... 08.09.2007 16:48:16 ... (Strom/Strom)
Re (10): Návrh a můj názor...
Odpověď na příspěvek od FRANTACZ1 z 08.09.2007 16:45:09:

Proplánový otrapa si udělá x nicků a stejně je budeš muset kickat sólo...

Bylo by fajn alespoň vidět (jako SS) IP adresy návštěvníků (např. příkazem "/IP nick"), díky čemuž by si člověk moh zjistit IP otrapy a kdyby dělal bordel až moc (klidně i pod vícery nicky) tak by se adminovy poslala rovnou IP (výhoda posílání IP místo nicků by byla, že by člověk věděl, kolik lidí to dělá...)

"Moje dokonalost je neustále konfrontována s tím, že jiní jsou lepší..." *83**3*
------------------------------
01aa10 Muž 01aa10 ... 08.09.2007 16:59:13 ... (Strom/Strom)
Re (11): Návrh a můj názor...
Odpověď na příspěvek od kivan ( kivan@centrum.cz ) z 08.09.2007 16:48:16:

Je to sice starý, teď tam chodí prudit taky, ale méně často, ale vracejí se furt.

http://usti.xf.cz/index.php?id=forum_...umid=1&temaid=29 a to bylo fakt běžné tolik lidí v klíčích :)
------------------------------
kivan Muž kivan (kivan@centrum.cz) ... 08.09.2007 17:07:01 ... (Strom/Strom)
Re (12): Návrh a můj názor...
Odpověď na příspěvek od 01aa10 z 08.09.2007 16:59:13:

Aha.. To je vcelku šílený (to se v ČB nestalo, aspoň co pamatuju :), otázka ale je, jaký práva bysme na tohle jako SS měli chtít...? To s IP mě napadlo jako jediný...

"Moje dokonalost je neustále konfrontována s tím, že jiní jsou lepší..." *83**3*
------------------------------
RijaPlatící uživatel Žena Rija ... 08.09.2007 17:37:10 ... (Strom/Strom)
Re (13): Návrh a můj názor...
Odpověď na příspěvek od kivan ( kivan@centrum.cz ) z 08.09.2007 17:07:01:
Obávám se, že blok IP adresy je jen strašák...
Jinak by tu už linky na všechny ty sex služby
dávno nebyly... Je to pořád stejná reklama,
jen pokaždé nový nick....
------------------------------
RijaPlatící uživatel Žena Rija ... 08.09.2007 17:41:03 ... (Strom/Strom)
Re (13): Návrh a můj názor...
Odpověď na příspěvek od kivan ( kivan@centrum.cz ) z 08.09.2007 17:07:01:
Možná nětso podobného jako AK ... Mohl by být SK (klíš stálého správce..)
Aby se do místnosti nedostal aspoň na měsíc. I když to neřeší z jedné IP
100nicku.. Ale kdybys měl *2789*trpělivost je tam všechny naházet, třeba
bys měl od všech aspoň na měsíc pokoj.. A blokovat reklamníky rovnou,
měli by admíni méně práce..
------------------------------
FRANTACZ1Platící uživatel Muž FRANTACZ1 ... 08.09.2007 17:50:55 ... (Strom/Strom)
Re (11): Návrh a můj názor...
Odpověď na příspěvek od kivan ( kivan@centrum.cz ) z 08.09.2007 16:48:16:

Samozřejmě, že IP adresy ať si znají jenom vyšší admini, neni to náš web, takže je to logický. V tomhle jsem proti.

V počtu klíčů nevidim problém. Stačilo by, aby se starší keye (měsíc?) skrývaly třeba do nějakýho dalšího odkazu jako "Keye starší měsíce" (možnost třídění nebo vyhledávání) a žádnou roletu keyů tam mít nemusíš.

A bylo by taky dobrý udělat u každýho keye položku "Poznámka", kde by se dal napsat důvod keye. Jinak by to bylo samozřejmě zneužitelný a nepřehledný tak jako tak.
------------------------------
01aa10 Muž 01aa10 ... 08.09.2007 18:01:11 ... (Strom/Strom)
Re (12): Návrh a můj názor...
Odpověď na příspěvek od FRANTACZ1 z 08.09.2007 17:50:55:

Na chatu třebas na libimseti, taky když se dá key. Tak je tam napsaný číslo důkazu kdyby si chtěl někdo stěžovat. Bylo by to dobrý, kdyby byli nějaký ty dlouhodobý klíče :)
------------------------------
RijaPlatící uživatel Žena Rija ... 08.09.2007 18:03:25 ... (Strom/Strom)
Re (13): Návrh a můj názor...
Odpověď na příspěvek od 01aa10 z 08.09.2007 18:01:11:
Supr nápad.. Schránka na ukládání screenu.. a jeho číslování
Vše přecík jde nascreenovat *732*

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: